Jump to content
IGNORED

Svet je u šoku, evo zasto su naslovi postali imbecilni


Miralem

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Miralem

    113

  • mraki

    63

  • slepa živana

    58

  • renne

    53

dakle, ja vise nisam u stanju da procitam 3 naslova, a da se ne iznerviram. "svi joj zavide, pogledajte zasto", "evo kako se drka kurac", "5 razloga zbog koga on uradi nesto", "ovo niko nije ocekivao", "ceo svet bruji o tome, dogadjaj koji ce vas razneziti", i ostale varijacije koje se bukvalno guraju pod nos. postoji curiosity gap teorija, po kojoj ovakvi naslovi zaintrigiraju ljude vise od dosadasnjih (http://www.fastcodesign.com/3028193/evidence/upworthys-headlines-are-insufferable-heres-why-you-click-anyway )

licno ne verujem u tu teoriju, jerbo su svi dosadasnji naslovi pokusavali da privuku paznju i maksimalno zaintrigiraju. po meni, fora je u "demokratizaciji", ovi novi su toliko imbecilni da valjda gadjaju 60% populacije il nesto. plus umeju da koriste i ulicni jezik, cime valjda privlace dzeparose, dilere droge, jeftine kurve i trinaestogodisnjake. kako god, zelim im smrt. sta vi mislite o tome?*

 

 

*u stvari bas me briga sta mislite, ovo je hate topik tako da je tovarenje i sprdanje sa tom tendencijom najpozeljnije.

 

+1

 

Klikometrija™, ako su mozgovi medijskih urednika i novinara nekad radili na 6 od 10, a onima koji ih čitaju na 3-4 od 10, danas su ovi prvi na 1 od 10, a ovi drugi se asimptotski bliže nuli. Svi prepisuju od svih kako bi zarađivali od klikova, a ovi što čitaju hoće da ispadnu pametni poslije u društvu jer su pročitali 5 načina na koje brokula produžava seks za 40 posto.

Link to comment

DA LI JE OVO MOGUĆE? U Srbiji se rodilo jagnje sa natpisom ALAH! [FOTO]
 
jare-620x350.jpg

 

Ajd što se sama fotka zove jare-620x350.jpg (a i mislim da je jare u pitanju), nego, od kad se jagnjad rađaju?

Link to comment

ja sam jednom objavio vic o golom otoku u kuriru, bili jednom u avionu jedan englez, jedan bugarin i jedan francuz i jedan srbin, era. e sad ja ne znam bas kako je sve to islo po redu, al na kraju srbin je bio najpametniji i sve je nadmudrio, i to je procitala savka dabcevic kucar i bas onako ispizdela, zamalo da odem u zatvor. al na svu srecu ja znao fadilj hodzu jos i z vremena dok sam isao u bioskop partizan da gledam kung fu filmove a on prodavao semenke ispred. i sredi on meni audijenciju kod tita i tito mene pita "pa zasto tako, majku ti boziju", a ja reko "a jebiga, valja se ponekad malo nasaliti, sta koj kurac, i on reko "a jest, jest", i tu se svi grohotom nasmejasmo i od tada sam mogao da pricam sta hocu i pravim svakakva sranja i niko nije smeo da me dira.

 

koja budala ce da ti poveruje u ovo :fantom:

 

nego

Kao da ima 20: Nećete verovati, ali ova žena ima 52 godine

 

i nesto za Tonija i Milogleda :fantomchina:

Edited by Caligula
Link to comment

koja budala ce da ti poveruje u ovo :fantom:

 

 

naci ce se.

 

in other news:

 

VIDEO // Ovakvu reakciju niko nije očekivao:

Doživeo orgazam kada mu je na uvo zapevala

Selma Bajrami?!

Edited by Miralem
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...