Jump to content
IGNORED

Svet je u šoku, evo zasto su naslovi postali imbecilni


Miralem

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Miralem

    113

  • mraki

    63

  • slepa živana

    58

  • renne

    53

ja sam mu poslao link na tekst.

To si uradio da ga nasamariš!

????

Edited by Frank Pembleton
Link to comment

Ali pazi lukavo laganje u naslovu jebote. Uopste nije tampon nego gaza, ali se vabe klikovi na sugestiju da "prljavusa nije vadila tampon mesec dana".

Link to comment

Jebote, sad ćemo ovde da se skupljamo i da kukamo kako su se mediji pokvarili. A kad smo mi bili mladi nije svako mogao na televiziju. Staka Novković držala časove dikcije. Tito lično ispravljao vulgarne karikature u Blic Newsu...

Link to comment

ja sam jednom objavio vic o golom otoku u kuriru, bili jednom u avionu jedan englez, jedan bugarin i jedan francuz i jedan srbin, era. e sad ja ne znam bas kako je sve to islo po redu, al na kraju srbin je bio najpametniji i sve je nadmudrio, i to je procitala savka dabcevic kucar i bas onako ispizdela, zamalo da odem u zatvor. al na svu srecu ja znao fadilj hodzu jos i z vremena dok sam isao u bioskop partizan da gledam kung fu filmove a on prodavao semenke ispred. i sredi on meni audijenciju kod tita i tito mene pita "pa zasto tako, majku ti boziju", a ja reko "a jebiga, valja se ponekad malo nasaliti, sta koj kurac, i on reko "a jest, jest", i tu se svi grohotom nasmejasmo i od tada sam mogao da pricam sta hocu i pravim svakakva sranja i niko nije smeo da me dira.

Link to comment

Ali pazi lukavo laganje u naslovu jebote. Uopste nije tampon nego gaza, ali se vabe klikovi na sugestiju da "prljavusa nije vadila tampon mesec dana".

Rece covek koji je navabljen da klikne.

[emoji33] [emoji123] [emoji122] [emoji167] [emoji160]

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...