Jump to content
IGNORED

Svet je u šoku, evo zasto su naslovi postali imbecilni


Miralem

Recommended Posts

Građani protestovali ispred "Savanove" (FOTO)

 

sa ovim naslovom je sve u redu (osim onog (foto), al da ne zakeram, tako da i ne pripada bas ovom topiku. resio sam da ga ipak okacim iz jednog drugog razloga- kvaliteta fotografija. ovaj "slikar" je ocigledno zanat ucio u bugarskoj na letovanju kada je bio 2x, i na rodjendanu ortaka ono kad su se napili. a od aparature ima nokiu. pri tom pretpostavljam da je zrikav, boluje od disleksije, a i zena je pride.

zajedno sa "evo vam cele price u naslovu kliknite!", "bratori, yo, check this out" i "skandalozno// OVAKO!!! je stoja KUPILA. 10 jaja, mleko i KOBASICU u lokalnoj+ bakalnici...!@" naslovima je pokazatelj izumiranja jedne staaare profesije- novinara i prateceg osoblja. uostalom, zasto bi ih i zaposljavali idavali im pare, kada ce sve ionako da potrose na vinjak. zahvaljujuci socijalnim i ostalim medijima, vesti danas mogu da pisu slucajni prolaznici, google prevodioci i ostali dokoni nepismeni mentoli. to jest, pisu se same i otprilike za dz.

 

 

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2015&mm=07&dd=30&nav_category=12&nav_id=1021783

ovo je zapravo dobra i tačna analiza.

Link to comment

ovo je zapravo dobra i tačna analiza.

 

Поготово део са дијагнозом :fantom:

(ово у шољици за кафу је вињак, онако искусно редакцијски).

Link to comment

Када будете прочитали ко има овај стан у Њујорку, неће вам бити добро.

(нико од Кардашијанки, омашили су наслов...

Link to comment

NOVI PAD AVIONA U ENGLESKOJ Letelica se srušila u toku događaja

 

OK verovatno neki software skratio naslov, ne može čovek koji prima platu biti toliko glup.

Link to comment

Trik sa aluminijumskom folijom menja život: Otklanja bol, izbacuje toksine i leči prehladu

 

 

Sone
Subota, 01. 08. 2015. 13:28h
neregistrovan korisnik
Mene naprimer boli vrat.Zanima me koliko puta da obmotam oko njega,ako ovo uopste pomaze?

 

Link to comment

NOVI PAD AVIONA U ENGLESKOJ Letelica se srušila u toku događaja

 

OK verovatno neki software skratio naslov, ne može čovek koji prima platu biti toliko glup.

A koji bit to pun naslov bio, pa da se skrati na "... toku dogadjaja"? Ne moze ni softver biti kriv za sve.

Link to comment

A koji bit to pun naslov bio, pa da se skrati na "... toku dogadjaja"? Ne moze ni softver biti kriv za sve.

Ima na blicu, u tekstu se spominje taj događaj. :D

Nemoj da mi rušiš veru u ljude, barem ovo malo što je ostalo.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...