Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2015/16


Lezilebovich

  

69 members have voted

  1. 1. U novoj sezoni ...

    • Osvajamo sve
    • Uzećemo bar nešto
    • Još veći raspad nego ove sezone
  2. 2. DV I PSD

    • Ostaju obojica
    • DV ostaje PSD odlazi
    • DV odlazi PSD ostaje
    • Odlaze obojica


Recommended Posts

Naravno da ne mogu i ne trebaju da rade sami. Vec im trebaju profesionalci koji će voditi finansije i marketing pre svega. Za ostalo se mogu snaći i košarkaši.

how yes no

Link to comment
  • Replies 5.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    654

  • Geo

    343

  • Jimmy Kowalski

    244

  • theanswer

    238

Top Posters In This Topic

Posted Images

@ pejsi: Nebitno. Nije poenta u minutima rada. Eno ti ga premijer, radi 25h dnevno A zemlja nikad vise u kurcu.

 

Ako se organizuje sve kako trena, dovoljno je da se čuje Sa Micom svaki drugi dan. I da odradi neke sponzore svojim kontaktom.

 

@Joe, argumentovano, kao i obično.

Edited by Timmy
Link to comment

@ pepsi: Nebitno. Nije poenta u minutima rada. Eno ti ga premijer, radi 25h dnevno A zemlja nikad vise u kuću.

 

Ako se organizuje sve kako trena, dovoljno je da se čuje Sa Micom svaki drugi dan. I da odradi neke sponzore svojim kontaktom.

 

@Joe, argumentovano, kao i obično.

Meni se čini da u ovom trenutku to nije dovoljno, ali hajde da vidimo. 

 

Zapravo, činjenica da se neće mnogo mešati u svoj posao jeste razlog da se veruje da neko stoji iza njega. Ne mora to da bude Miško, još manje sa ambicijom da mu postanemo filijala, ali prosto u celoj ovog priči sigurno se nalazi neka grupa kojioj je Peković dobro pokrivanje u smislu imidža prema publici.

 

Da me ne razumeš pogrešno - to nije nužno dobro niti nužno loše. Samo treba videti ko će uleteti u klub, iza Pekovića i Berića. 

Link to comment

Ok, Timmy, kaži mi, po tvojoj proceni, koliko sati nedeljno će novi predsednik moći da se posveti radu u klubu.

A kaži ti meni da možeš da biraš kakvu bi sudbinu izabrao za KKP? Ali neku realnu. Nemoj reći da ulete milioni od nekih Želimira, Pekmena i sl.

Link to comment

Ma daj covece nemoj sebi pricati bajke, kakav Pekovic... Sta, ocekujes da on stvarno uleti xyz milki, dovede proverene poslovne ljude, obuce svoje finest suit i radi u Kkp od 8-20h? Pritom se zna da je Misko najzainteresovaniji da udje u Kkp, da su njih dvojica u veoma dobrim odnosima...

Pritom prvo sto radi Pekovic je da izbaci Vujosevica naglavacke? Nije Misko glup da odma zasedne kao neko zvanicno lice, ali uskoro ce verovatno biti veoma jasno ko je tu glavni.

Link to comment

@ pejsi: Nebitno. Nije poenta u minutima rada. Eno ti ga premijer, radi 25h dnevno A zemlja nikad vise u kurcu.

 

Ako se organizuje sve kako trena, dovoljno je da se čuje Sa Micom svaki drugi dan. I da odradi neke sponzore svojim kontaktom

 

Ja bih razumeo da je planirao tako da vodi lokalni klub iz Bijelog Polja. Ovako je presmešno. Pa Danilović sam je bolji od toga.

Link to comment

A kaži ti meni da možeš da biraš kakvu bi sudbinu izabrao za KKP? Ali neku realnu. Nemoj reći da ulete milioni od nekih Želimira, Pekmena i sl.

Čekam da vidim ko je zapravo ušao u klub, pa da vidim da li je ovo najbolja moguća opcija koja je (bila) realno izvodljiva.

Link to comment

Ma daj covece nemoj sebi pricati bajke, kakav Pekovic... Sta, ocekujes da on stvarno uleti xyz milki, dovede proverene poslovne ljude, obuce svoje finest suit i radi u Kkp od 8-20h? Pritom se zna da je Misko najzainteresovaniji da udje u Kkp, da su njih dvojica u veoma dobrim odnosima...

Pritom prvo sto radi Pekovic je da izbaci Vujosevica naglavacke? Nije Misko glup da odma zasedne kao neko zvanicno lice, ali uskoro ce verovatno biti veoma jasno ko je tu glavni.

 

kako se ovo zna ? piše po forumima, salata javlja, ... ?

Link to comment

@ gornji pejsi, Ok. Vidim sad objašnjenje. Pekovic nije pojam inteligencije, ali nije ni toliko bez mozga da dozvoli da neko preko njegovog imena zloupotrebljava ili sta vec radi sa KKP. I otkud tolika sigurica da neko stoji iza njega. Pogotovu tog tipa.. Otkud znate da neće u klub dovesti neke Drobnjake, Rebrace, Krstice kao što mi je Mića prvi izbor.

 

Al jok zna se odmah da iza čoveka od 100 miliona stoje mafijaši i menadžeri mufljuzi. Srbija.

Edited by Timmy
Link to comment

Čekam da vidim ko je zapravo ušao u klub, pa da vidim da li je ovo najbolja moguća opcija koja je (bila) realno izvodljiva.

Nisi mi odgovorio na pitanje :) Pusti čekanje, lako je posle biti pametan. Šta ti misliš sada da je najbolje rešenje za KKP?

Link to comment

Ma daj covece nemoj sebi pricati bajke, kakav Pekovic... Sta, ocekujes da on stvarno uleti xyz milki, dovede proverene poslovne ljude, obuce svoje finest suit i radi u Kkp od 8-20h? Pritom se zna da je Misko najzainteresovaniji da udje u Kkp, da su njih dvojica u veoma dobrim odnosima...

Pritom prvo sto radi Pekovic je da izbaci Vujosevica naglavacke? Nije Misko glup da odma zasedne kao neko zvanicno lice, ali uskoro ce verovatno biti veoma jasno ko je tu glavni.

Ne. I prestani da mi učitavas nešto što nisam napisao. Sa tobom se izgleda ne može normalno raspravljati.

Edited by Timmy
Link to comment

@ gornji pejsi, Ok. Vidim sad objašnjenje. Pekovic nije pojam inteligencije, ali nije ni toliko bez mozga da dozvoli da neko preko njegovog imena zloupotrebljava ili sta vec radi sa KKP. I otkud tolika sigurica da neko stoji iza njega. Pogotovu tog tipa.. Otkud znate da neće u klub dovesti neke Drobnjake, Rebrace, Krstice kao što mi je Mića prvi izbor.

 

Al jok zna se odmah da iza čoveka od 100 miliona stoje mafijaši i menadžeri mufljuzi. Srbija.

 

neko je morao organizovati Pekovićev dolazak. Prva logična pretpostavka bi bila da je to uradila radna grupa kojoj je to posao, ali se onda pogleda u Šilobadove rezultate i ova pretpostavka se odbaci. Možda grešim jer ne znam ostalae članove grupe, možda su sposobniji.

Druga pretpostavka je da je Peković pozvao Šilobada i rekao, e ja bih da se igram malo menadžera live, da li mogu da iznajmim igricu na godinu dana za milion-dva. Moguće, ali ne toliko realno.

Treće, neko dovoljno pametan i povezan je sabrao dva i dva, isturio malo Pekovića , organizovao ekipu za podršku i sve to sredio. Peković je u tome prepoznao i šansu za KKP i za sebe i za tog prijatelja. Ne mora nužno da bude loše za KKP. Kao što si rekao, Srbija, pa ovo meni deluje najlogičnije.

 

Naravno, sve ovo lupetam i videćemo malo danas , a malo posle prvih pojačanja i izjava kakva je stvara situacija

Edited by Lezilebovich
Link to comment

kako se ovo zna ? piše po forumima, salata javlja, ... ?

 

Pogledaj samo pricu kako je Misko doveo Pekovica u Kkp, to u kakvim su odnosima je jasno. Ovo za interes aj da dopustim da je nagadjanje, ali bazirano na prilicno solidnoj logici - prihvati je ili ne.

 

.

Edited by Blud
Link to comment

@lezilebovic: Naravno. Nema šansi da se neko iz kluba setio najbogatijeg zaljubljenika u Partizan koji svaki čas dolazi U Pionir i vrti se oko kluba.

 

Sigurno je Darko dok je šetao krug unutar zgrade pomislio na to, pustio sms Misku... I ostalo je istorija.

Edited by Timmy
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...