Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2015/16


Lezilebovich

  

69 members have voted

  1. 1. U novoj sezoni ...

    • Osvajamo sve
    • Uzećemo bar nešto
    • Još veći raspad nego ove sezone
  2. 2. DV I PSD

    • Ostaju obojica
    • DV ostaje PSD odlazi
    • DV odlazi PSD ostaje
    • Odlaze obojica


Recommended Posts

Pa to ja i kažem

Ako je usralo jednog, ovog drugog je usralo još više

ali ne, po vama prvog je usralo, a ovaj drugi šut je normalan, svakodnevan

Link to comment
  • Replies 5.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    654

  • Geo

    343

  • Jimmy Kowalski

    244

  • theanswer

    238

Top Posters In This Topic

Posted Images

Aj odgovori na pitanje leba ti.

 

Naravno da je usralo obojicu. Ovo ce Vrabac ubaci mozda jos jednom u karijeri.

 

Ja sam i dalje za teoriju da ne postoji user ako si nešto želeo da uradiš  :fantom:

Link to comment

Pa to ja i kažem

Ako je usralo jednog, ovog drugog je usralo još više

ali ne, po vama prvog je usralo, a ovaj drugi šut je normalan, svakodnevan

 

Kao sto vidis, po meni™ su user oba suta. Razlika je sto je Guduricev ipak resio utakmicu.

Link to comment

Posle onakvog poraza i ovakvog katastrofičnog ulaska i završetka u ovoj utakmici stvarno ne znam kako smo ovo izvukli. Kad ja treba da priželjkujem jebenog Cveleta kao da čekamo Lebrona. Kada bi Vilijams mogao da ponovi ono što je odigrao danas, da nam da tih dobrih 5,6 minuta protiv Cirbesa... Zvezda je užasna bez njega na parketu, čak je mnogo bolja sa Štimcem rekao bih nego kada igraju bez petice.

Link to comment

Vrabac je pogodio bez kosti znaci nije ga usralo, guduric je promasio obruc i pogodio tablu iznad, znaci usralo ga. Jebote sta je wilson veceras odigrao i dalje ne verujem. Da sudije nisu pogurale zvezdu i da nije gudurica usralo lagano bi ih resili u sledecoj. Ovako moramo da se mucimo u pet utakmica. Je l ima neko ideju da li ce cvele moci nesto da odigra do kraja?

Link to comment

tog. koji se ne vidi normalno na ovom snimku.

 

Vrlo je moguce da je poneo loptu pre driblinga, ne vidi se ovde. Ali ne znam zasto bismo posebno komentarisali to kad je milion puta zanimljivije sto je jedan Vrabac pogodio sut sa 3/4 terena. Ili zasto je taj eventualni sudijski propust toliko bitniji od poklonjenog faula Milleru kad mu je ispala lopta u napadu pre tog kosa da moras da ga izvlacis posle utakmice.

Link to comment

Vrlo je moguce da je poneo loptu pre driblinga, ne vidi se ovde. Ali ne znam zasto bismo posebno komentarisali to kad je milion puta zanimljivije sto je jedan Vrabac pogodio sut sa 3/4 terena. Ili zasto je taj eventualni sudijski propust toliko bitniji od poklonjenog faula Milleru kad mu je ispala lopta u napadu pre tog kosa da moras da ga izvlacis posle utakmice.

 

ili napad pre toga kada cirbes sklanja novicu levom rukom i skida loptu u napadu

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...