Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2015/16


Lezilebovich

  

69 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 5.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    654

  • Geo

    343

  • Jimmy Kowalski

    244

  • theanswer

    238

Top Posters In This Topic

Posted Images

prvi post sam objašnjavao đoletu šta je blud hteo da kaže, pošto đole nije skontao taj prefinjeni humor.

 

moraćeš bolje da izvršiš istragu theanswera sledeći put, ovo ti nije bilo mnogo pametno jebiga.

 

Vidiš gde te dovede objašnjavanje... :) Inače, Partizan će sledeće sezone moći samo da sanja igrače tog ranga, bar kako sada stvari stoje.

Link to comment

Pavlović nas je ukopao ove sezone u najbitnijim mečevima, to stoji. Stoji i da se ponašao kao kreten veći deo serije protiv malog gradskog nam rivala. Ali ja i dalje ne mogu da ga mrzim. Dečko je došao da igra dve sezone kod nas kada to nije morao, molili ga, kumili i on došao, igrao na dođem ti i ispod svoje tržišne cene. Hvala mu puno i neka mu je sa srećom. 

 

+1.

Link to comment
u nedavno okončanoj sezoni u proseku u ABA ligi u dresu Partizana beležio je 1,9 poena, 3,7 skokova i 1,9 asistencija po meču.

 

Jel moguce da je imao bas ovoliko ocajne brojke?

 

edit: sanse nema

Edited by katamaran
Link to comment

To cemo videti da li se zajebao ili ne. 

 

Njih dvojica imaju normalnu komunikaciju, za razliku od SP-a i Duleta. To je uslov za dobru saradnju. Djordjevic sigurno zna zasto ga je zvao i kakvu ulogu mu je namenio..

Link to comment

Sve to stoji, ali opet mislim ono sto sam napisao. Nije Sasa u glavi vise profesionalni kosarkas. Mada ako krene ozbiljno i na vreme da trenira, svasta je moguce. Ali sumnjam.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...