Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2015/16


Lezilebovich

  

69 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 5.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    654

  • Geo

    343

  • Jimmy Kowalski

    244

  • theanswer

    238

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ne. Napisao san na fejsbuku pozdrav Peri treneru. Pa se magarac zakačio, izvređao i pretio u privatnim porukama. Samo sam želeo da podelim na forumu jer nije prvi put. Izvinjavam se što sam uneo zabunu :)

Ufff, život piše drame.

Link to comment

Kako čiji. U tvom je verovatno uvek dosadno :(

U poređenju s tvojim životom, prepunim akcije, sigurno je dosadno. Sreća naša da želiš to da podeliš sa fourmom, jer nije prvi put.

Link to comment

Dobio sam pretnje preko društvene mreže zbog Vujoševića. To nije prvi put, ali se sad nosim mišlju da prijavim policiji. Ne plašim se za bezbednost, ali ne želim da nasilnici i primitivci mogu da prete bez posledica.

Ako me dobro secanje sluzi ti si na ovom topiku bio neko ko je vredjao Vujosevica na jedan bezobrazan i bezobziran nacin. Moras da znas da to mozda cita njegov sin, prijatelj itd. Jbg sad ajde za one sa jeftinijim kartama da potvrdim ono sto je normalno, da ne odobravam nasilje ali moras da shvatis da si verovatno i sam svojim nedolicnim komentarima samo povecao ludilo kod tih ludaka. Hocu da kazem da je bolje da odmeris prvo svoje prljave reci pa onda da trazis zastitu od policije. Jer niko te nece zastititi ako ti sebe ne zastitis...

Inace ovo prijavi policiju, nije uopste za zezanje...

Link to comment

Ako me dobro secanje sluzi ti si na ovom topiku bio neko ko je vredjao Vujosevica na jedan bezobrazan i bezobziran nacin. Moras da znas da to mozda cita njegov sin, prijatelj itd.

 

Njegov diler umetnina  itd..  Dule je inače osoba koja se gnuša nasilja, takvi su mu verovatno i prijatelji. Ovo je delo nekog  poremećenog obožavaoca

Edited by levi
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...