Jump to content
IGNORED

Mađarski zid: izbeglice sa Bliskog istoka i iz Afrike u Srbiji i regionu


zmanic

Recommended Posts

Samo ti pravi svoje depese, nisam ti se do sada zahvalio na velikom trudu da kompilujes te silne vesti na izuzetno ozbiljan nacin. Madjarski medijski prostor je za nas uglavnom nepoznanica, usled ogromne jezicke barijere i ovo sto ti radis ne moze se videti nigde drugde.

 

+1

Link to comment

Ovo je tek licemerje. Koliko znam ti radiš u Nemačkoj. Kako je moguće da su Magyari sztoka fašistička, vuku repove sa početkom 40-ih, a Nemci koji te hrane su hipici bili - hipici ostali. ;)

 

lol

Link to comment

ovo sto radi Radoye je sramota: losi prevodi, nenavodjenje izvora, namerno izvrdavanje cinjenica i prezentovanje vesti koje se uklapaju u njegovu istinu.

 

on ima neku predstavu u svojoj glavi i onda je projektuje tu, svojim istomisljenicima.

on lozi a druzina se pali jer, eto, ima neko ko je gori i od nas.

Link to comment

ovo sto radi Radoye je sramota: losi prevodi, nenavodjenje izvora, namerno izvrdavanje cinjenica i prezentovanje vesti koje se uklapaju u njegovu istinu.

 

 

Bez konkretnih argumenata i primera, ovo je diskvalifikacija lisena osnove.

Link to comment

Ovo je tek licemerje. Koliko znam ti radiš u Nemačkoj. Kako je moguće da su Magyari sztoka fašistička, vuku repove sa početkom 40-ih, a Nemci koji te hrane su hipici bili - hipici ostali. ;)

 

batice koji je tebi?

ajd jos jednom da probam da normalno razgovaram, mada ...

 

prvo, smesno je ovo poistovecivanje orbana i fidesza sa celim madjarskim narodom. a jos smesnije poredjenje sa ds-om. drugo, nemci su suocavanje sa sopstenim avetima iz proslosti obavili. madjari nisu. trece, ovo petljanje rl informacija koje si napabircio ti nimalo ne sluzi na cast, a i zna biti kaznjivo...

 

ajd malo iskuliraj, zivota ti.

Link to comment

posto ne znas jezik, mozes samo da veruje na rec.

Radoye-u, naravno. :)

 

ne ide to tako. ako napises da neko obmanjuje, to moras i da argumentujes.

Link to comment

Arame, slušaj vamo:

1) Kao prvo, ja nisam poistovećivao Orbana  i Fidesza sa mađarskim narodom. To je učinio Radoyye.

2) Fidesz i Orban nisu fasisti, niti klerofasisti. Njih sam uporedio sa DS posto im je agenda bila ista. Zeleli su/zele da privuku i VISE desne glasace.

3) Petljanje sa RL nije moja namera, ali si dosta informacija ostavio i ti kao i radoyye i one su validne u donosenje zakljucaka, pogotovo u svetlu sto opanjkujete madjarsku i madjare kao izrazito genocidne i fasisoidne. Pa gde to ima?

Hocem reci, niti su madjari, nemci, kanadjani i srbi fasisoidni, i treba sprecavati pisanja koja vode generalizacijama tog tipa, kao sto je do sada radio radoyye. Budi posten i priznaj da to nije u redu.

 

ajde još jednom: niko nije opanjkavao madjare kao izrazito genocidne i fasisoidne, ni radoye, ni ja, ni čovek kome si rekao "osim da se to naučilo u Qriru". za šta bih te ja lično odmah banovao, čisto da znaš. (uzgred, ne kaže se opanjkujete nego opanjkavate)

nikakve generalizacije naravno nisu u redu, ali nije u redu ni nekome učitavati generalizacije.

a o tome šta je orban i ko je, ne bih dok se malo ne iskuliraš.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...