Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Featured Replies

  • Author

micim da sam vec kacio negde, al nema veze.opet hoze feat. books.i original.

  • Replies 3.3k
  • Views 218.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • kad sam već kod kismet obrada. omiljena        

  • možemo da otvorimo i topic          

  • I*m with the pilots
    I*m with the pilots

    Bliksa samo i da radi obrade do kraja.. Kada sam bila na prvom koncertu ovog dvojca 2013, odmah posto je izasao njihov prvi album, svirali su naravno taj album, dve pesme u pripremi za sledeci i

Posted Images

e, sad, enciklopedija njanjavštine :)ovo sam već okačio i rekao da mi je jedna od omiljenih pesama ikada. i omiljena obrada. i tako to, sve u superlativu.ali ima još nekih stvari tu. mnogo mi se sviđala pevačica, tada, kada se spot vrteo na 3k. x godina kasnije - opla, eto jedne iste na fakultetu. iii... popijem odbitak :D al' opet su mi super obe, na neki udaljeni način, kad razmislim.za ovo će stounsisti da me ubiju, ali moram, jbga :D

">e, a ova je baš onako lepa pesma, voleli ili mrzeli sinead. damn your eyes. lepota je to, ali sa new tab-om u mozilli, nikako ova gados' od njakavog kompjuterskoi montiranog spota. etta james verzija je meni poznata, možda postoji lepša i starija verzija :unsure:pa, tako, odoh ja u svoje prvo bezalkoholno i beznikotinsko klub-veče u životu, da vidim može li se to :unsure:

Srećno Malkmuse.

Edited by Reaktor

Srećno Malkmuse.
fala, reaktore :) uspeo mi je pomenuti eksperiment.neću više, samo da pomenem još jednu od dražih mi obrada.mercury rev - raindrops keep falling on my headko hoće, može da je čuje na gruvšarku (odličan sajt, ako mene neko pita)http://listen.grooveshark.com/#/song/Raind..._cover_/2741643

Bolja od izvornika.

Edited by Buck Naked

  • Author

so shoot me i dont care, im corny to the bone!originalSeiSei la vita miaQuanta nostalgiaSenza tecover od amande learA never-ending emptinessI'll miss youCan it be possibleTo be away from you?

slušam dosta kavere u zadnje vreme al više one od skroz anonimnih muzićara mislim na to kad neko samo popane djitru ili zasedne za klepetalo i upali kameru.e, zna se da su Madonine stvari iz 80ih vrhunske pop kompozicije, pa ko god da uvati da ih otpeva bolje zvuči od Madone, pa čak i ova njakava Dafi. evo recimo kultna pesma "Borderline" (orginal)stvarno vrh otpevala ova ženica Alison Satinger, nikad čuo za nju, al bolje ispevala od i Madone i Dafi. simpatična baš ko neka kravica.

bolje od Duffy

Crazy, na žurci za novaka su ovo pustili u ponoc, ok fora.

name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="
type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>">
name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="
type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="480" height="295">uživo
name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="
type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>">
name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="
type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="480" height="295">

Slušao večeras, pa se podsetio spektakularne verzije Always On My Mind Pet Shop Boysa.Drugi sjajni cover Pet Shop Boysa, a ovaj zasigurno prevazilazi beskrvni original snimljen u standardnom skveechee i samo skveechee maniru - Where The Streets Have No Name

Slušao večeras, pa se podsetio spektakularne verzije Always On My Mind Pet Shop Boysa.Drugi sjajni cover Pet Shop Boysa, a ovaj zasigurno prevazilazi beskrvni original snimljen u standardnom skveechee i samo skveechee maniru - Where The Streets Have No Name
a ti ne volis u2?ja mnogo volim ceo the walkabouts - satisfied mind.
a ti ne volis u2?
otkud ti to? :) volim, selektivno i u strogo kontrolisanim količinama
ja mnogo volim ceo the walkabouts - satisfied mind.
to je odličan album

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.