Jump to content
IGNORED

Premier League 15/16


189-

Recommended Posts

noske je vrlo zajeban igrac. sto se tice forme vrlo je nekonstantan. moze da postigne gol iz neverovatne situacije a u stanju je i da sjebe po 5-6 zicera na tekmi. serem ti se na takve igrace kojima je potrebno 10 dobrih prilika za zabiti. takav mi se cinio i iguain dok je igrao u spaniji. sad u italiji ga i nisam bas nesto ispratio  

Link to comment
  • Replies 16.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1541

  • John Coltrane

    1224

  • ducca

    1012

  • MancMellow

    929

Top Posters In This Topic

Posted Images

Biće kul fora ako Slimani zabije više od Vardija.

 

Ne znam da zamislim šiljatog u arsenalu, mogao je profa i pre da podesi fudbal na nešto što je ličilo na lester, imao je roster za to ali je izbegavao da to čini čak i u onim tekmama gde bi morao tako. Je li ono pre jedno tri-četiri sezone arsenal rasturao kontre na početku pa kasnije opet upao u flat ništavilo taktike?

Link to comment

noske je vrlo zajeban igrac. sto se tice forme vrlo je nekonstantan. moze da postigne gol iz neverovatne situacije a u stanju je i da sjebe po 5-6 zicera na tekmi. serem ti se na takve igrace kojima je potrebno 10 dobrih prilika za zabiti. takav mi se cinio i iguain dok je igrao u spaniji. sad u italiji ga i nisam bas nesto ispratio

Giroud je ove sezone zabio Bayernu u obje tekme, a protiv Dinama u Zagrebu bio najgori igrac na terenu do crvenog. Onda je u ligi dao Cityju u obje utakmice (u sustini nam spasio direktno mjesto u CL golom i asistom na Etihadu), ali je promasio zabiti na 15 utakmica zaredom kad smo i ostali bez titule.

 

Moze biti plan B, spustanje lopte za brzanca koji ce zabijati i to je to.

 

@Gylfi

 

Tesko je reci kad to flat-nistavilo pocinje. Mozda prelaskom sa 4-4-2 na 4-3-3 da se udovolji Cescu ili odlaskom Gilberta i Flaminija u istom prelaznom roku 2008.

 

Bez pravog zadnjeg veznog Arsenal nije mogao praviti pravi presing na suparnike. Sa Coquelinom i Xhakom bi moglo biti toga.

Edited by ArleKino
Link to comment

Nisam siguran za B plan sa spuštalicom, upali to Žiruu s vremena na vreme ali previše poseda uz preusko napadanje za tako nešto. Uvek im fali i uigranog kretanja pri nabačaju, ono što je Brikner super radio sa Kolerom i drugarima mi je prva asocijacija.

Link to comment

Nisam siguran za B plan sa spuštalicom, upali to Žiruu s vremena na vreme ali previše poseda uz preusko napadanje za tako nešto. Uvek im fali i uigranog kretanja pri nabačaju, ono što je Brikner super radio sa Kolerom i drugarima mi je prva asocijacija.

 

U netom™ završenoj sezoni je to odradio triput: Özilu protiv Bournemoutha u gostima, Walcottu protiv Leicestera i Welbecku protiv Norwicha kod kuće. Jak je k'o mazga, rijetko se ozljeđuje, zna biti mantinela (gol Alexisa kod Cityja za 2:2). Problem su crne rupe koje mu se dešavaju bukvalno svake sezone, sposobnost da promaši najveći zicer i nedostatak brzine da sam sebi stvori prostor i šansu iz ničega.

Link to comment

Bez pravog zadnjeg veznog Arsenal nije mogao praviti pravi presing na suparnike. Sa Coquelinom i Xhakom bi moglo biti toga.

 

Da li je plan da njih dvojica igraju zajedno? Ako jeste, ko bi trebalo da igra ispred njih - Remzi, Vilsir, Ozil?

 

Svidelo mi se kako je Arsenal na nekoliko prolecnih meceva izgledao sa Kokelanom i Elnenijem na sredini, bili su cvrsti i pokretni, a kreacije nije manjkalo, iako bi se to moglo ocekivati. Dzaka je potencijalno bolji od obojice, ali ne znam koliko je bio potreban. Da li se to mozda priprema teren za mogucu prodaju Kokelana u PSZ u narednih nekoliko prelaznih rokova?

Link to comment

Nisam čuo za klauzulu. Koja cifra?

Kako god, da sam na vašem mestu ne bih pitao šta košta, pare svakako nisu problem.

 

Jedino ako mu je problematično to učestvovanje u inferiornim evropskim takmičenjima :fantom:

Link to comment

Da li je plan da njih dvojica igraju zajedno? Ako jeste, ko bi trebalo da igra ispred njih - Remzi, Vilsir, Ozil?

 

Svidelo mi se kako je Arsenal na nekoliko prolecnih meceva izgledao sa Kokelanom i Elnenijem na sredini, bili su cvrsti i pokretni, a kreacije nije manjkalo, iako bi se to moglo ocekivati. Dzaka je potencijalno bolji od obojice, ali ne znam koliko je bio potreban. Da li se to mozda priprema teren za mogucu prodaju Kokelana u PSZ u narednih nekoliko prelaznih rokova?

 

Moja pretpostavka (koja vjerovatno nije tačna :D ) je da će Arsenal malo manje daviti loptu, a da ćemo malo više vidjeti duge lopte prema naprijed. Na sredini terena ima puno opcija (ako Wilshere i Cazorla opet ne propuste pola ili čitavu sezonu, tojest) za različite tipove fudbala i za različite suparnike.

 

Ne bih se začudio da u nekom narednom prelaznom roku Coquelin ode čisto zbog toga što je limitiran u igri prema naprijed iako je odličan defanzivac, puno agresivniji od, recimo, Elnenyja koji je još uvijek premekan kod zatvaranja suparnika. Ne znam samo da li bi Coquelin privukao PSG obzirom da oni imaju nabudžen vezni red (Rabiot, Matuidi, matori Motta, Verratti), znam da se spominjao Kante u vezi PSG-a.

Link to comment

Skoro sam siguran da će Kante u Junajted, Murinjo neće propustiti priliku da dovede igrača koji toliko liči na Makelelea.

Link to comment

Skoro sam siguran da će Kante u Junajted, Murinjo neće propustiti priliku da dovede igrača koji toliko liči na Makelelea.

 

Da, bilo bi to baš onako simbolično da mu Ranieri nađe i ovog Makelelea.

Link to comment

Zlatan je i dalje u pet najboljih spic igraca na svetu i, ako uspeju da se ne podzapaju do februara meseca, bice im top pojacanje ovog leta, pa sve i da odradi jednu jedinu sezonu. Lujo je mozda ludovao dodavanjima do besvesti, ali Junajted nema vrhunskog spica, ma nema spica uopste. Zamlaceni Ibro bi makar trebao da im donese jedno od prva cetiri mesta.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...