Jump to content
IGNORED

UEFA U21 Fantasy


Recommended Posts

U katastrofalnom prvom kolu me pobedi samo malo manje katastrofalan ovaj ^, a sad u prilicno dobrom kolu gubim od jedinog koji ima bolji rezultat od mene. :isuse: I to samo zato sto nisam nosila komp sa sobom na vikend, a sa telefona nisu radile izmene (planirala da vratim tim kakav je bio za prvo kolo pre nego sto me je ovaj ^ zajebao). Posvecujem se klasiku. 

 

Edit: Prebaci me na drugu stranu. :isuse: "Ovaj ^" je Koltrejn, ne neki zamisljeni lik gore. 

Edited by Tolaa
Link to comment

Mene bi bilo sramota da tako pisem o protivniku i clanu ovog svetog foruma :nobles:

Al' s druge strane kao da ti i znas sta je sram :fantom:

 

edit: Na kraju me je i izbor © mogao odvesti do pobede, cestitke Pokusni.

Edited by John Coltrane
Link to comment

MD1


Dendina jetra - Pokusni kunici 29:50


FC Ronin - Misirke 27:22


 


EON - SPark 27:32


blablala - Pantelia Stars 33:34


 


MD2


Misirke - Dendina jetra 71:75


Pokusni kunici - FC Ronin 67:55


 


SPark - Pantelia Stars 71:57


blablala - EON 43:28


Link to comment

Kao odradiću s posla transfere kad vidim timove. Naravno da je nešto iskrslo i da sam imao deset minuta za nameštanje. Najgore od svega je što sam zbudžio šta htedoh, odigrao divljakušu, vidim odbrojava 20 sekundi do dedlajna, menjam kapitena s Hojbjerga na Vollanda, stiskam confirm...

 

Stranice se osvežava i vidim -8 poena, Hojbjerg ©, wildcard available.  :lolol:

Link to comment

MD3

FC Ronin - Dendina jetra 29:22

Pokusni kunici - Misirke 24:28

 

EON - Pantelia Stars 35:29

SPark - blablala 37:26

 

 

A grupa:

 

1. Pokusni kunici

2. Ronin

(obojica po 6 bodova, Kunici bolji u medjusobnom)

 

B grupa:

 

1. SPark

2. blablala

(SPark sve 3 pobede, preostala trojica po 3 boda, blablala ima najbolju poen razliku u medjusobnim susretima sa preostalom dvojicom iz trougla)

 

 

Polufinale:

 

Pokusni kunici - blablala

SPark - FC Ronin

Edited by Tolaa
Link to comment

kakvo neocekivano ludilo i potpuno pogresan izbor pobjednickih ekipa. kako sam tek izabrao kapitena :Hail: i nakon svega preuzmem prvo mjesto u ligi :lol:

 

 

cestitke drugu koltrejnu, on je jedini vjerovao u portugalsku odbranu.

Edited by Timmi
Link to comment

Hvala hvala, fino je dobiti cestitku sa najviseg nivoa. Sa je fenomenalan golman, ali sam opet popusio sa trakom za Folanda, malte ne sam igrao eci peci pec sa njim i Guidetijem.

S kim se borim za trofej :fantom: ?

Link to comment

Mene sramota ovog fantazija više od sume svih blamova koje sam imao.

 

Odigrao juče WC, posle utakmica imam jednog netransparentnog igrača iz prve postave.  :lolol:

Sreća pa sam od tekmi samo prvo kolo pratio.

Link to comment

morao sam da se ulogujem da vidim dal je u pitanju sala. dakle kakvi ste paceri :D , nikad ne igram ovo, nisam se ulogovao od kad sam pred prvo kolo sastavio tim i evo me u finalu :fantom:

ko mi je protivnik u finalu? i koga treba da prozivam za ovo rutinsko gazenje u polufinalu?

 

 

mada gledajuci tabelu lige rekao bih da mi je sistem takmicenja pomalo isao na ruku :)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...