Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

UEFA U21 Fantasy

Featured Replies

  • Author

da li je moguce da te ovako kenja? :D dva odbrambena dva gola. mada je trebalo da ispostujem kaderabeka kad je on mene onako ispostovao u kvalifikacijama seniora.

Edited by Timmi

Za Vestergaarda sam se patio da nadjem milion, vredi pokusati protiv danske i nase odbrane posto je bas jeben u skoku. A ima i najbolje ime. Menjao Soltz-Ginter kombinaciju za Korb-Vestergaard, plus Volland > Hofmann. Poslednjeg planirao za kapitena, ali sam se sjebao jer sam imao deset minuta da sredim jeftine ceske midfildere u objavljenom sastavu i pomamio se brzim citanjem pravila. 

 

Ceski Coleman mi delovao kao preveliki potencijal na domacem terenu da ne bih pokusao.

 

Sve u svemu - kenjara.

 

Obzirom da se moglo desiti da Hofmann ne startuje, ova varijanta odbrambenih golova i Vollanda na krilu mi je slegla frustraciju. Za sada.

 

Primetih i da smo jedini bez orlova u timu.

Pa realno je zbog TerStegenove duze sezone, ja tako popusih u kvalifikacijama mnoge zvezde nisu ni ulazile u igru.

 

Zbog ovog izbacih danas Ter Stegena i uzeh Lenoa, a razliku u ceni sam iskoristila da kupim Bittencourta umesto Cana. Jasno je koja dvojica startuju. :isuse: Kad slusam "strucnjake". 

  • Author

@gulfi ja orlovima predvidjam potop. samo sam tvoj tim gledao jer si iskocio s poenima, kad imam sta da vidim :lol: ovaj moj poulsen je realno mamojeb ali mu se ne dade da ga metne, a ceh od 5.0 igra u napadu iako se vodi kao vezni. kako ga ne uzeti? :D

 

preveliki ukenj su ovi krakotrajni fantasyji.

Zbog ovog izbacih danas Ter Stegena i uzeh Lenoa, a razliku u ceni sam iskoristila da kupim Bittencourta umesto Cana. Jasno je koja dvojica startuju. :isuse: Kad slusam "strucnjake". 

 

Meni pricas? Pa ja sam licno 2 sata pre deadline-a odradio GK swap, jebo me adasevic kad mi je bacio crva sumlje, nisam do jutros ni video da je Leno na spisku, juce sam na auto-complete dobio TerStegena i resio da ga osatvim...do danas :(

jebote sto lose pevaju himnu

(ok, fantazi topik, sad vidim)

Edited by ToniAdams

  • Author

3 svaba, nijedan srbin. tako mi i treba. bar mogu fino da batalim, kad ne igram srcem vec ko govno protiv nasih.

Tolo ne vredi plakati, ionako ni Ter Stegen ne bi imao clean :fantom:

Al' bi Can imao gol.  :cry:  Makar je Djuricic tu. :wub:

  • Author

berahino zavrsio prvenstvo. a imao sam kenjaru i kaderabeka u jendoj varijanti :fantom:

Pobeda za poen protiv blablabla-a!

Nisam uspela da napravim transfere jer nije moglo s telefona danas, ali imam oba ceska strelca. Verovatno cu opet da izgubim i pored toga.

 

Rezultate 1. kola cu da upisem sutra uvece kad budem pri kompu.

  • Author

nakon prvog kola bez srba olducio sam da se operem u drugom i kupim dvojicu, a posto je to bilo premalo dao sam jendom i kapitensku traku umjesto ranije postavljenom vollandu :D

 

da ne pricam da mi je ovaj ginter bio u timu sve vrijeme pa ga izbacio i uzeo knoche jer se u medjuvremenu pojavilo 0.5 viska, pa kao da se ne baca. :D

Edited by Timmi

dobro sam namirisao da će hofman da ispadne, a da bih imao za volanda morao sam mayera da šutnem, emre doneo asistenciju. po klimenta nisam mogao bez -4 tako da je pogođeni voland i gol frydeka super posao.

Posle lake pobede u prvom kolu smesi mi se katastrofa protiv Pokusnih, prokleti Kevin Foland :(

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.