Jump to content
IGNORED

UEFA U21 Fantasy


Recommended Posts

da li je moguce da te ovako kenja? :D dva odbrambena dva gola. mada je trebalo da ispostujem kaderabeka kad je on mene onako ispostovao u kvalifikacijama seniora.

Edited by Timmi
Link to comment

Za Vestergaarda sam se patio da nadjem milion, vredi pokusati protiv danske i nase odbrane posto je bas jeben u skoku. A ima i najbolje ime. Menjao Soltz-Ginter kombinaciju za Korb-Vestergaard, plus Volland > Hofmann. Poslednjeg planirao za kapitena, ali sam se sjebao jer sam imao deset minuta da sredim jeftine ceske midfildere u objavljenom sastavu i pomamio se brzim citanjem pravila. 

 

Ceski Coleman mi delovao kao preveliki potencijal na domacem terenu da ne bih pokusao.

 

Sve u svemu - kenjara.

 

Obzirom da se moglo desiti da Hofmann ne startuje, ova varijanta odbrambenih golova i Vollanda na krilu mi je slegla frustraciju. Za sada.

 

Primetih i da smo jedini bez orlova u timu.

Link to comment

Pa realno je zbog TerStegenove duze sezone, ja tako popusih u kvalifikacijama mnoge zvezde nisu ni ulazile u igru.

 

Zbog ovog izbacih danas Ter Stegena i uzeh Lenoa, a razliku u ceni sam iskoristila da kupim Bittencourta umesto Cana. Jasno je koja dvojica startuju. :isuse: Kad slusam "strucnjake". 

Link to comment

@gulfi ja orlovima predvidjam potop. samo sam tvoj tim gledao jer si iskocio s poenima, kad imam sta da vidim :lol: ovaj moj poulsen je realno mamojeb ali mu se ne dade da ga metne, a ceh od 5.0 igra u napadu iako se vodi kao vezni. kako ga ne uzeti? :D

 

preveliki ukenj su ovi krakotrajni fantasyji.

Link to comment

Zbog ovog izbacih danas Ter Stegena i uzeh Lenoa, a razliku u ceni sam iskoristila da kupim Bittencourta umesto Cana. Jasno je koja dvojica startuju. :isuse: Kad slusam "strucnjake". 

 

Meni pricas? Pa ja sam licno 2 sata pre deadline-a odradio GK swap, jebo me adasevic kad mi je bacio crva sumlje, nisam do jutros ni video da je Leno na spisku, juce sam na auto-complete dobio TerStegena i resio da ga osatvim...do danas :(

Link to comment

Nisam uspela da napravim transfere jer nije moglo s telefona danas, ali imam oba ceska strelca. Verovatno cu opet da izgubim i pored toga.

 

Rezultate 1. kola cu da upisem sutra uvece kad budem pri kompu.

Link to comment

nakon prvog kola bez srba olducio sam da se operem u drugom i kupim dvojicu, a posto je to bilo premalo dao sam jendom i kapitensku traku umjesto ranije postavljenom vollandu :D

 

da ne pricam da mi je ovaj ginter bio u timu sve vrijeme pa ga izbacio i uzeo knoche jer se u medjuvremenu pojavilo 0.5 viska, pa kao da se ne baca. :D

Edited by Timmi
Link to comment

dobro sam namirisao da će hofman da ispadne, a da bih imao za volanda morao sam mayera da šutnem, emre doneo asistenciju. po klimenta nisam mogao bez -4 tako da je pogođeni voland i gol frydeka super posao.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...