Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Da bi neko negde prošao, treba se pobediti, a ne skupljati nekakve bodove sa 0-3-3 i slične gluposti. Tipičan naš mentalitet.

 

A da se pobedi, nema šanse sa mafijom i kod vas, a i kod nas. Zaboravite na fudbal, biće vam lakše. Evo ja se odavno ne nerviram.

Ako zaboravim na fudbal, moracu da pocnem onda da mislim na basket,e to je tek horor prijatelju... Deci ne smem ni da spomenem kog smo pleja doveli, celu noc bi moralo da im gori svetlo u sobi [emoji45]

 

 

Послато са D6683 уз помоћ Тапатока

Edited by Geo
Link to comment
              W D L

2006/07  0 1 3

2008/09  0 0 4

2009/10  1 0 5

2010/11  0 0 6

2012/13  0 3 3

2014/15  0 2 4

 

total:       1 6 25

 

Ovo je nas bilans otkad smo samostalna drzava. 25 poraza pa vi vidite. Od sest neresenih imamo dve sa Nefcijem, jednu sa Asterasom, Livornom, Rubinom i Totenhemom.

Link to comment

taman posla da te teram, nego mi nelogično da ti koji si već zaboravio sad ovamo daješ savete šta mi treba da pamtimo ili zaboravljamo. ili nisi zaboravio?

Link to comment

Sto se trenutnog koeficijenta tice, gledajuci povlascene timove ove godine u eventualnom plejofu za LE bili bismo na samoj ivici verovatno medju povlascenima. Za povlasceni status u plejofu za LS moracemo da guramo do 1/4 finala LE.  :lolol:

Link to comment

taman posla da te teram, nego mi nelogično da ti koji si već zaboravio sad ovamo daješ savete šta mi treba da pamtimo ili zaboravljamo. ili nisi zaboravio?

Ma kakvi saveti. Imam dragih ljudi koji veruju u nešto - i sam sam do prošle godine bio isti, ali ne vredi. Dobro, ništa. Nisam mislio ništa loše, a ako uspete, svaka čast.

Link to comment

 

stao sam sa gledanjem već kod 0-1 u 15 minutu...Pogađate, gol postignut sa Petrović/fabrisio strane..

 

jadni mi..

 

 

 

Inače, kad smo već kod protivnika ove jeseni, grad Augzburg je treći po veličini u Bavarskoj, posle Minhena i Nirnberga - ima oko 260.000 stanovnika.

 

To je rodni grad Leopolda Mocarta, kompozitora i oca Wolfganga Amadeusa Mocarta. Takođe je i rodni grad Rudolfa Dizela, nemačkog izumitelja, poznatog po izumu motora sa unutrašnjim sagorevanjem - dizel motora :) .

Takođe je i rodni grad poznatog nemačkog pisca Bertolda Brehta. 

Edited by BlackGeorge
Link to comment

 

 

 

Inače, kad smo već kod protivnika ove jeseni, grad Augzburg je treći po veličini u Bavarskoj, posle Minhena i Nirnberga - ima oko 260.000 stanovnika.

 

To je rodni grad Leopolda Mocarta, kompozitora i oca Wolfganga Amadeusa Mocarta. Takođe je i rodni grad Rudolfa Dizela, nemačkog izumitelja, poznatog po izumu motora sa unutrašnjim sagorevanjem - dizel motora :) .

Takođe je i rodni grad poznatog nemačkog pisca Bertolda Brehta. 

Леп старински град.

Link to comment

Užas grupa. Bilbao jedini kao neko ime, AZ i Augsburg dovoljno nepoznati da bi krenula ložana da možemo nešto. Naravno, možemo kurac sa ovakvom nesrećom od tima. Naravno, to me neće sprečiti da krajem novembra zapucam u Alkmar. Kapiram da ću morati da obučem sve što imam i dodatno oderem nekog medveda da se ogrnem krznom, znajući gde je Alkmar i kakav zli vetar tamo ume da duva očekujem najveće smrzavanje u istoriji smrzavanja na stadionu.

Link to comment

Bilo kako bilo, očekujem da će 1. oktobra u nemačkim medijima osvanuti vest da je hor navijača iz Beograda ispred Dizelove rodne kuće otpevao "Zeldi zeldi".

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...