Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2015/16


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

  • Replies 13.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1161

  • Nemanja Posrbica

    1084

  • katamaran

    968

  • Bright Billy

    861

Preostalih 30% je vredelo 600k pa smo ga ukupno prodali za 2 miliona.

 

Kad su vec pravljene onakve svinjarije sa ugovorom i za njega i za Zvezdu je najbolje bilo da ode.

 

Sad su navodno pocistili repove sa klubovima i igracima pa ce ubuduce imati manje opravdanja za ovakve egzibicije.

Edited by katamaran
Link to comment

Preostalih 30% je vredelo 600k pa smo ga ukupno prodali za 2 miliona.

 

Kad su vec pravljene onakve svinjarije sa ugovorom i za njega i za Zvezdu je najbolje bilo da ode.

 

Sad su navodno pocistili repove sa klubovima i igracima pa ce ubuduce imati manje opravdanja za ovakve egzibicije.

Чујем да у омладинцима имају три Рамаданијева играча...

Стварно бих волио да је ово посљедња слична комбинација

Link to comment

"Ja ću biti zadovoljan i smatraću da sam ispunio svoju misiju u klubu ako u naredne tri godine Zvezda bude jednom učesnik Lige šampiona, jednom Lige Evrope i neka jednom ima mogućnost i prostor da ne igramo evropsko takmičenje. Ako za te tri godine ispunimo ove ciljeve imaćemo čist prihod od UEFA u iznosu od 30 miliona evra".

 

U osvrtu na rad omladinske škole Zvezde, Terzić je otkrio koju je poruku preneo njenom direktoru, Draganu Mladenoviću:

"Učešće u Ligi šampiona i Ligi Evrope je neophodno da bi se Zvezda stabilizovala na duže staze i da bi napravila održiv sistem. Isto tako, rekao sam i direktoru omladinske škole Draganu Mladenoviću da smo mi polako ispraznili magacin, da oni moraju da se rastrče, da bolje organizuju skauting službu i da napune taj magacin kvalitetnom robom, da bismo mogli da projektujemo neke stvari".

 

zveki.jpg

Link to comment

Чујем да у омладинцима имају три Рамаданијева играча...

Стварно бих волио да је ово посљедња слична комбинација

Koji su ti srecnici?
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...