Jump to content
IGNORED

Roland Garros 2015


freakns

Recommended Posts

  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    379

  • Timmy

    221

  • Max Morlock

    175

  • dùda

    167

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ko ce to popamtiti :)  A to za Rafu mislim da nije nova vest, cini mi se da sam pre nekoliko meseci citao da su ga proglasili pocasnim.

Edited by Timmy
Link to comment

Ako Nadal kiksne pre finala u Parizu, možda je to, u najavi, manja šteta po njega ...

ipak nije utempirao formu za jedan od najvažnijih mečeva karijere, novi reket nije lego...etc

i garanc naredne godine dolazi jači i spremniji.

 

Ali ako izgubi u finalu, mislim da će izgubiti i moć govora na dodeli trofeja.

Oporavak od toga može potrajati brutalno dugo, a samim tim i povratak u vrh sa nekog dvadesetog mesta u najboljem slučaju.

Pretpostavljam da trenutno jede, spava i diše taj trofej. Zverina je to.

 

Zato mu, kao zicer, najiskrenije želim da finale odgleda uz kokice il šta već...pa do godine ,,Jovo na novo,,.

Link to comment

Mislim da eventualno neosvajanje RG-a od strane Nadala neće rezultovati nikakvom katastrofom sa njegove strane niti biti doživljeno tako. On je uvek imao realne i umerene izjave, verujem da trenutno ni sam ne veruje da je favorit za osvajanje, barem ne ispred Novaka. Tako da, mislim da će to podneti mnogo lakše nego što mnogi misle.

Link to comment

Ma nece, naravno. I Fed je onomad ispustio Wimbledon, i to bas od Nadala koji ga je bas tom pobedom prvi put prestigao na prvom mestu ATPa, posle vladavine od x godina, pa nista, cepao je i dalje i uzeo jos GSa.

Link to comment

Jedan je Fed...a sa druge strane, ovo je ipak šansa za istorijsku desetu titulu u Parizu.

Pravim razliku između ispadanja sa turnira i poraza u finalu nadomak jubilarne.

Što neko reče....,,ko da će neko da mu ikad obori rekord od 9RG,,.

Link to comment

Mislim da eventualno neosvajanje RG-a od strane Nadala neće rezultovati nikakvom katastrofom sa njegove strane niti biti doživljeno tako. On je uvek imao realne i umerene izjave, verujem da trenutno ni sam ne veruje da je favorit za osvajanje, barem ne ispred Novaka. Tako da, mislim da će to podneti mnogo lakše nego što mnogi misle.

+ 1

neće rafu poraz na rg pomesti preterano, jurišaće on sledeće godine sa istim žarom

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...