Jump to content
IGNORED

Roland Garros 2015


freakns

Recommended Posts

Po Novaka sigurno bolje da igra ranije sa Nadalom. Ovi se bas trude da Rafa ne uzme, top 3, Dimitrov, Dolgopolov i slicni. Ako i ove uzme pored forme i svega ostalog, ukinuti to lepo kad on igra i to je to.  :lolol:

Link to comment
  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    379

  • Timmy

    221

  • Max Morlock

    175

  • dùda

    167

Top Posters In This Topic

Posted Images

Posle, verovatno iscrpljujuce borbe u svakom pogledu sa Nadalom u qf, ako Nole dobije, najmanje sto mu treba je smaranje sa Endijem u sf. Vise bi voleo da izbegne Endija u sf nefo Federera u finalu. 

 

federer realno nije nikakva pretnja. njega ce dobiti iz 10 duela 10 puta ako treba na rg.

 

jebes rg i titulu ako novak dobije nadala a kasnije ispadne od andyja. to ce biti fail nad failovima

 

nisam ni siguran da ce andy proci ferrera.

 

bilo kako bilo, kad god se ovako puno razmislja na forumu o zrebu uvek bude neki neocekivani rezultat.

Link to comment

Ne verujem da ste potrošili 4 stranice na topiku diskutujući o žrebu. Mislim da se bespotrebno pravi atmosfera nekog iščekivanja i ne znam i ja čega već. 

 

Uh, ne volim kada se unapred toliko preračunava, kombinuje, šta bi bilo da je moja baba muško i sl.

 

Turnir još nije ni počeo.

 

Da se ne lazemo, ovo je najgori moguci zreb za Novaka. Nije stvar ni u kvalitetu toliko, on je favorit protiv svakoga, ali dva meca zaredom protiv igraca sa kojima ce morati da igra veoma isrcpljujuce meceve je koska samo takva. Da se neko potrudio da smisli gori zreb za Novaka tesko da bi nasao neki koji bi bio gori od ovoga.

Link to comment

federer realno nije nikakva pretnja. njega ce dobiti iz 10 duela 10 puta ako treba na rg.

 

jebes rg i titulu ako novak dobije nadala a kasnije ispadne od andyja. to ce biti fail nad failovima

 

nisam ni siguran da ce andy proci ferrera.

 

bilo kako bilo, kad god se ovako puno razmislja na forumu o zrebu uvek bude neki neocekivani rezultat.

Ovo ce definitivno biti jedan od najzanimljivijih grand slamova do sada, sa dosta iznenadjenja i "iznenadjenja". Cisto hipoteticki, ako bude imao iscrpljujuce cetvrtfinale sa Nadalom, vise bi mu odgovarao u polufinalu Nishikori ili Ferrer gde bi se igrao brzi tenis sa kracim poenima, nego, do bola, defanzivni Marej.

Link to comment

Ovo ce definitivno biti jedan od najzanimljivijih grand slamova do sada, sa dosta iznenadjenja i "iznenadjenja". Cisto hipoteticki, ako bude imao iscrpljujuce cetvrtfinale sa Nadalom, vise bi mu odgovarao u polufinalu Nishikori ili Ferrer gde bi se igrao brzi tenis sa kracim poenima, nego, do bola, defanzivni Marej.

 

:huh:

Link to comment

Ne verujem da ste potrošili 4 stranice na topiku diskutujući o žrebu. Mislim da se bespotrebno pravi atmosfera nekog iščekivanja i ne znam i ja čega već. 

 

Uh, ne volim kada se unapred toliko preračunava, kombinuje, šta bi bilo da je moja baba muško i sl.

 

Turnir još nije ni počeo.

 

4? na MTF-u je trenutno 34 strane i 500 odgovora :P

 

Da se ne lazemo, ovo je najgori moguci zreb za Novaka. Nije stvar ni u kvalitetu toliko, on je favorit protiv svakoga, ali dva meca zaredom protiv igraca sa kojima ce morati da igra veoma isrcpljujuce meceve je koska samo takva. Da se neko potrudio da smisli gori zreb za Novaka tesko da bi nasao neki koji bi bio gori od ovoga.

 

I jeste i nije. Kakav god da je žreb, polufinale sigurno ne bi igrao protiv nekog bezveze igrača, svako bi bilo iscrpljujuće. Idealno za njega bi bilo da je Nadal negde drugde i da ispadne rano, ali šanse za to su 0%, da je Nadal završio kod Federera, prošetao bi se do finala i još bio odmoran. :)

 

 

:huh:

 

:lol:

Edited by Time Crisis
Link to comment

Inače, apropo Nadala i kazni oko nepoštovanja pravila od 25 sekundi, Telegraf tvrdi da je Nadal sklonio sudiju Bernandesa sa njegovih mečeva, kao što mu je i zaprijetio onomad u Brazilu.

Edited by keitel
Link to comment

dobrotm

ovo je sve u stilu : šta će biti ako će biti

 

često se težak žreb pretvori u lagan

 

mada, do sada se to događalo uglavnom fedu  :lolol:

Link to comment

Da se ne lazemo, ovo je najgori moguci zreb za Novaka. Nije stvar ni u kvalitetu toliko, on je favorit protiv svakoga, ali dva meca zaredom protiv igraca sa kojima ce morati da igra veoma isrcpljujuce meceve je koska samo takva. Da se neko potrudio da smisli gori zreb za Novaka tesko da bi nasao neki koji bi bio gori od ovoga.

ja ne znam zasto si ti toliko ubedjen da ce Murray proci Isnera i Ferrera? Isner moze da bude uzasno jeben na sljaci, a Ferrer je vec samarao Murraya...

takodje, ako je Novak vec toliko dominantan kao sto pricas, pa nece mu valjda trebati 5 sati da dobije Nadala :P

 

realno, meni sladje sto je Nadal u 1/4 finalu, nego na Nishikorija da je tamo naleteo... istina je da moze mnogo jebeno da bude Nadal pa Murray, potencijalno 8-9 sati tenisa u dva meca, pa ga onda ceka jos finale... ali jbg, ako hoces biti najbolji, moras pobediti najbolje. a nije ni Nadalu zreb nista laksi nego Novaku :lol:

Link to comment

Ma da, nema kukanja, slazem se.

 

Najvise smeta Tupson u polufinalu, sve ostalo je manje vise ok. Jedino je smor sto smo uskraceni za ludo finale, ovako ce se ipak brze zaboraviti

Link to comment

lakse cu preziveti poraz od nadala u qf nego u f

 

ne treba mi neko novo pecanje, ili rafino kukanje ili produzavanje meca na nekoliko dana...

Edited by 189-
Link to comment

slika koju želim :

 

nole diže pehar, nadal gleda iskosa, napola sakriven iza poslužavnika  :lolol:

 

nije loše da imamo ovdi

 

Full draw:
[1]Djokovic-Nieminen 
Muller-Lorenzi
Kokkinakis-Q
[27]Tomic-Q

[20]Gasquet-Q
Berlocq-Q
Kavcic-Lu
Smyczek-[15]Anderson

[10]Dimitrov-Sock
Carreno Busta-Estrella Burgos
Coric-Querrey
[18]Robredo-Q

[30]Mannarino-Melzer
Kuznetsov-Jaziri
Almagro-Dolgopolov 
Halys-[6]Nadal

[3]Murray-Q
Pospisil-Sousa
Q-Q
Istomin-[29]Kyrgios

[17]Goffin-Krajinovic
Giraldo-Young
Chardy-Q
Seppi-[16]Isner

[9]Cilic-Haase
Duckworth-Q
Janowicz-Hamou
Vesely-[23]L.Mayer

[31]Troicki-Struff
Bolelli-Darcis
Gimeno-Traver-J.Sousa
Lacko-[7]Ferrer

[5]Nishikori-Mathieu
Matosevic-Bellucci
Bemelmans-Becker
Q-[32]Verdasco

[19]Bautista Agut-F.Mayer
Q-Rosol
Monaco-Delbonis
Gabashvili-[11]Lopez

[14]Tsonga-Q
Kukushkin-Sela
Ramos-Vinolas-Andujar
Soeda-[22]Kohlschreiber

[28]Fognini-Ito
Q-Paire
Dodig-Stepanek
Q-[4]Berdych

[8]Wawrinka-Ilhan
Lajovic-Gonzalez
Berankis-Stakhovsky
Jonson-[26]GGL

[24]Gulbis-Q
Mahut-Q
Tiafoe-Klizan
Pouille-[12]Simon

[13]Monfils-Roger-Vasselin
Schwartzman-Haider-Maurer
Thiem-Bedene
Groth-[21]Cuevas

[25]Karlovic-Baghdatis
Dzumhur-Youzhny
Granollers-Q
[2]Federer-Q

Edited by dùda
Link to comment

slika koju želim :

 

nole diže pehar, nadal gleda iskosa, napola sakriven iza poslužavnika  :lolol:

to možda naredne godine...

ove.... Nole - pehar, Nadal doma ispred LED HD 3D televizora.

Link to comment

Ma da, nema kukanja, slazem se.

 

Najvise smeta Tupson u polufinalu, sve ostalo je manje vise ok. Jedino je smor sto smo uskraceni za ludo finale, ovako ce se ipak brze zaboraviti

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...