Jump to content
IGNORED

Crvena Zvezda - Cedevita, Finale ABA lige


radisa

  

54 members have voted

  1. 1. Osvaja

  2. 2. U koliko utakmica?



Recommended Posts

  • Replies 765
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    89

  • MiddleClass

    43

  • ljakse

    42

  • Timmi

    33

Svaka čast igračima, Radonjiću i stručnom štabu. Dobra i hrabra selekcija tima, odlična atmosfera cele sezone, tona strpljenja koje je nedostajalo x puta u prošlosti...

 

Bravo!

Link to comment

Ok cigojneri, čestitam, zasluženo.

 

Nisam znao da je FMP imao dvije titule, ono kad sam prosipao malo žuči i čestitao vam drugu.

 

Podrazumijeva se, naša je sljedeća sezona...

Link to comment

Budite pažljivi sa tom mantrom, ume da se otegne...

 

pa ebiga, bolno sam svjestan toga. Ovo moje je bio crni humor. Baš baš crn crni humor. :(
Link to comment

Svaka čast igračima, Radonjiću i stručnom štabu. Dobra i hrabra selekcija tima, odlična atmosfera cele sezone, tona strpljenja koje je nedostajalo x puta u prošlosti...

 

Bravo!

 

Kljucna rec - strpljenje. Za trenera, za igrace. Ista filozofija rada, isti tim od pocetka do kraja, bez visaka, bez krava muzara, bez prica o tome koliko i kako doprinosi ovaj ili onaj igrac. Voleo bih da ovaj trofej stvori makar malo lufta da moze i dalje da se radi makar sa elementarnim poverenjem ali znam da se to nece desiti i da ce vec za par sati stidljivo i polako da krenu price o igracima pojedinacno i o tome sta je sve Radonji mogao da uradi a nije da ovo dobijemo sa 20 razlike, a ne sa ovoliko koliko smo dobili.

 

Na kraju je igrac koji je tokom sezone najduze teran zbog lose forme zabio odlucujucu trojku i potopio Cedevitu taman kad su pomislili da mozda mogu i da se vrate. Ocekujem Blazica u toj ulozi u finalu domace lige.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...