Jump to content
IGNORED

KLS


theanswer

Recommended Posts

9 minutes ago, Nikodije said:

lumumbo, vidim da za dzoker igraju dva suputa, milan i uros, jel imaju neke veze sa predragom?

 

Da, to su njegovi. Ima 3 sina i sva tojica igraju. Mislim da je ovaj 3x3 igrao stariji najviše. Do prošle sezone su igrali zajedno svi za KK Dunav 2014 iz Apatina. Predrag je i ove godine registrovan, ne znam dal i dalje igra. To je prva srpska, treći rang. 

Edited by theanswer
  • +1 1
Link to comment

prva dva kola i odmah im sajt pada, a cenim da je poseta mizerna. ni sajt posteni ne umeju da naprave. 

Link to comment
41 minutes ago, Nikodije said:

lumumbo, vidim da za dzoker igraju dva suputa, milan i uros, jel imaju neke veze sa predragom?

kolko juce sam pisao o tome na nba temi :D 

Link to comment
1 hour ago, Кристофер Лумумбо said:

prva dva kola i odmah im sajt pada, a cenim da je poseta mizerna. ni sajt posteni ne umeju da naprave. 

 

niti imaš gde da pogledaš utakmicu, b liga makar može da se gleda.. mada je kss nesposoban da napravi korektan sajt za takmičenje takođe.. rekreativne lige po NS i Viba liga Lukovskog imaju top sajtove sa live statistikom i to liči na nešto, ovde nemaš ni statistiku igrača van pojedinačne utakmice itd 

 

gomila nesposobnjakovića

Edited by theanswer
  • +1 2
Link to comment

ko uopste posecuje sajt kls, osim par nas frikova. verovatno su procenili da ne vredi ulagati u nesto sto malo koga zanima, pa ovo postoji tek pro forme.

Link to comment

ma nije to stvar pocene, to je nesposobnost klasicna. ne postoji liga u evropi gde ne mozes da gledas sve live utakmice, tu mislim na lige poput slovacke, danske, ceske...sve te lige koje su ispod kls  nivao imaju dobre sajtove na kojima mozes da pratis statistiku i gledas utakmice. m

  • +1 1
Link to comment
3 minutes ago, Nikodije said:

ko uopste posecuje sajt kls, osim par nas frikova. verovatno su procenili da ne vredi ulagati u nesto sto malo koga zanima, pa ovo postoji tek pro forme.

ne zajebavan, nije 2004 pa da je sajt nekakva ekskluziva

 

nikakva budzevina, nesto pregledno, sa sastavima timova, osnovne info o igracima, statistika

 

ovo za utakmice je posebna ludost

prosle godine su imali ideju da naplacuju preko neke aplikacije :hail:

 

mozes da se gleda kadetska liga na okruznom nivou, ali najjaca srpska liga ne

Link to comment

btw u ovom kolu arena nije prenosila nijednu utakmicu, eto nece ni oni da se cimaju oko toga, a imaju tipa 15 kanala

Edited by Nikodije
Link to comment
19 minutes ago, Кристофер Лумумбо said:

ma nije to stvar pocene, to je nesposobnost klasicna. ne postoji liga u evropi gde ne mozes da gledas sve live utakmice, tu mislim na lige poput slovacke, danske, ceske...sve te lige koje su ispod kls  nivao imaju dobre sajtove na kojima mozes da pratis statistiku i gledas utakmice. m

e al kad istupe iz aba sve ce to za tren oka da zasija punim sjajem

 

inace, deluje mi da je kls, a narocito druga liga osetno slabija nego proteklih godina

imam utisak da tih nekoliko sredina ulaze (nesto) vise nego ranije, a svi ostali dosta manje

Edited by pbg12345
Link to comment

Imate prenose na Arena Cloud, naša arena. Doduše, nisam gledao nijednu do sada, ali vidim da su kao i prošle godine sve utakmice tamo. Ne treba vam pretplata za to, besplatno je.

 

Bio je prenos na areni Radnički - OKK BG ovog vikenda.

Link to comment
6 hours ago, theanswer said:

 

niti imaš gde da pogledaš utakmicu, b liga makar može da se gleda.. mada je kss nesposoban da napravi korektan sajt za takmičenje takođe.. rekreativne lige po NS i Viba liga Lukovskog imaju top sajtove sa live statistikom i to liči na nešto, ovde nemaš ni statistiku igrača van pojedinačne utakmice itd 

 

gomila nesposobnjakovića

 

Ja sam igrao neku amatersku ligu u Bgu do pandemije, imali su i sajt i lajv statistike i neke gopro prenose preko YTa. To je bilo pre 4 godine. Plaćali smo 600 kinti po igraču po utakmici za salu i sudije (čisto da vidite nivo amaterizma).

 

Košarkaška liga Srbije. A u stvari da, lakše nameštaš rezultate ako nema nigde prenosa.

Link to comment

vladimir lucic ex trener uzicke slobode novi trener jokera

i red je da pored tri ekipe u aba1, jedan cacanin vodi srpski tim i u aba 2 ligi

od 9 srpskih klubova u aba sistemu 4 treniraju cacani

nije los skor :fantom: 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...