Jump to content
IGNORED

KLS


theanswer

Recommended Posts

Dobice sigurno.Vagic je dobar trener i stvarno voli mlade igrace.

Odigrali su njih dvojca 4 od 6 pripremnih utakmica.Zadnje dve nisu jer su imali prvi deo kvalifikacionog turnira za jedinstvenu ligu u Zrenjaninu.

Naravno na pocetku sezone savez je napravio sranje pa juniiori u svim klubovima u najvecem broju nece moci da pomognu seniorima u prva dva tri kola zbog kvalifikacionih turnira za jedinstvenu ligu

 

Sam Joker ima 12 igraca 18+ godina plus tri juniora.U ekipi su i cetri stranca (zali boze sto su dovedeni),tako da sigurno ce juniori uz malo strpljenja dobiti svoju sansu.

Ne znam kakve su ostale ekipe ali ne verujem da Joker moze bas u vrh tabele,pre ce biti u donjem delu tabele.

Link to comment
On 21. 9. 2023. at 19:27, Nevernik said:

"Za dve godine kao Zvezda i Partizan"

 

Rebrača kao i Žbiljic, imaju isti template lupetanja samo menjaju KK i FK.

Ipak, prvi korak ka napretku je napravljen.

Spars -Voša 81:97.

Dakle, revanš formalnost i posle još to finale za ABA 2.

Posle toga nebo je limit :cool:

Pobedili smo i Bosnu u Sarajevu. 75:78.

Dakle, još revanš u Spensu i ako nešto ne zaseru pratimo i ABA 2 ove godine.

  • +1 1
Link to comment
  • 2 months later...

Retoričko je pitanje ali koliko je zaista potrebno imati klub u drugom stepenu takmičenja koji ide na utakmice sa 5 igrača i kojima dođe čovek i saspe 75 poena u gostima? Da se ne bi ugasili, da ne bi pazi sad umesto treće lige, dogodine morali da igraju četvrtu. I sad zbog njih 15 timova mora da putuje u Vladičin Han. Ko je smišljao sisteme takmičenja u srpskim košarkaškim ligama, to je nestvarno. 

Link to comment
On 24. 12. 2023. at 15:00, theanswer said:

Retoričko je pitanje ali koliko je zaista potrebno imati klub u drugom stepenu takmičenja koji ide na utakmice sa 5 igrača i kojima dođe čovek i saspe 75 poena u gostima? Da se ne bi ugasili, da ne bi pazi sad umesto treće lige, dogodine morali da igraju četvrtu. I sad zbog njih 15 timova mora da putuje u Vladičin Han. Ko je smišljao sisteme takmičenja u srpskim košarkaškim ligama, to je nestvarno. 

jbg, verovatno je raspad usledio pred pocetak sezone, desava se

meni je za pohvalu sto uopste igraju, bolje nego da su odustali

 

do prosle godine se druga igrala kao i nizi rangovi, grupa, odnosno dve po 8, pa onda po prve cetiri u PO, a poslednje cetiri u plej aut

nije ni to najsrecnije resenje, posebno kad se grupe u startu lose podele

pa smo prosle sezone imali situaicju da npr zele u svojoj grupi zavrsi u plej autu, a onda dobiju svih 8 utakmica protiv ekipa iz one druge grupe

 

uopste, ta druga liga je sasvim korektna, gledam zele redovno, za nase uslove sasvim pristojno takmicenje

24 minutes ago, Блок_64 said:

Lud je taj vlasnik spartaka skorz.Cim izgubi neku utakmicu u kls odma pedala treneru.Hoce da osvoji kls po svaku cenu.

a ko je vlasnik uopste?

 

ja sam se nadao da je "prirodnija" prica, ipak spartak i subotica imaju tradiciju

a po ovom kako rade, deluje da ce kratko trajati i da ce pad biti strmoglav

a onda, kako to vec ide, trebace godine da se klupska kosarka u subotici oporavi i vrati neki pristojan nivo

vidjeno vec previse puta u poslednjih 30ak godina

 

 

inace, bas me zanima sta ce biti ako prvoplasirana ekipa i oba finalista druge aba lige budu iz srbije, a poslednji u aba 1 ne bude srpski klub

prilicno sam siguran da apsolutno niko nema ideju sta ce raditi u tom slucaju

Link to comment
23 minutes ago, б1lme3 said:

a ko je vlasnik uopste?

 

ja sam se nadao da je "prirodnija" prica, ipak spartak i subotica imaju tradiciju

a po ovom kako rade, deluje da ce kratko trajati i da ce pad biti strmoglav

a onda, kako to vec ide, trebace godine da se klupska kosarka u subotici oporavi i vrati neki pristojan nivo

vidjeno vec previse puta u poslednjih 30ak godina

 

 

inace, bas me zanima sta ce biti ako prvoplasirana ekipa i oba finalista druge aba lige budu iz srbije, a poslednji u aba 1 ne bude srpski klub

prilicno sam siguran da apsolutno niko nema ideju sta ce raditi u tom slucaju

 

 

Brate poceo alchajmer da me hvata i ne mogu da se setim prezimena coveka da me ubijes,ali cu se sutra setiti pa ti pisem.Bivski kosarkas i legenda da kazem spartaka i vlasnik office shoues-a.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...