Jump to content
IGNORED

KLS


theanswer

Recommended Posts

  • 4 weeks later...

Rebrača bog otac, zna i kojim redosledom da zahvaljuje:cool:

 

"Žеlеo bih da sе zahvalim prеdsеdniku Vučiću, kao i Milošu Vučеviću, koji su prеpoznali program. Grad jе najvеći donator košarkaškog kluba, a zahvaljujеm sе i gеnеralnom sponzoru, MTS-u, dvе IT kompanijе, Triglav osiguranju, članovima upravnog odbora, Galеnsu i Tеhnounionu, ali i ljudima "iz sеnkе", sportskom dirеktoru Mići Radanoviću i Bojanu Tеrzinu."

 

Ajde, neko ko prati lokalni basket na ozbiljnom nivou. Valjaju li dole pobrojani?

 

"Velike nade i ambicije u novoj sezoni biće usmereni na ABA2 ligu i vrh Košarkaške lige Srbije.
Sačuvana je okosnica tima od prethodne sezone: kapiten Marko Ljubičić, Uroš Banjac, Luka Nedeljkov, Filip Stanojević i Bogdan Zagođanin, a pojačanja i pridošlice su Stefan Savić, Tejlor Džonson, Vasilije Vučetić, Petar Rakičević, Boško Bumbić, Toma Ivošev, Luka Savanović, Balša Radonjić, Rade Zečević i Marko Vučković, a vodi ih trener Miloš Isakov Kovačević."

 

Igramo za koji dan sa bosanskim Sparsima za ABA 2 ligu.

 


 

Link to comment
On 15. 9. 2023. at 3:12, Nikodije said:

Toliki sponzori i zahvalnost predsedniku, a najjače ime u timu Petar Rakićević

 

Imaju i Ljubicica :D i jednog dobrog crnca .

 

U sredu su igrali sa jokerom prijateljsku,bio sam da gledam naravno.dobili su 7 razlike joker.

Link to comment

Taj najperspektivni mladi igrac je iz Sombora :D.

Marjanovic je stvarno sjajno dete,meni nekako sa lakocom igra kosarku.

Mozda jedina stvar koja je upitna za njegovu karijeru koliko sam razumeo je cale ali dobro videcemo.Nadamo se da ce postati dobar igrac.

Link to comment

"Za dve godine kao Zvezda i Partizan"

 

Rebrača kao i Žbiljic, imaju isti template lupetanja samo menjaju KK i FK.

Ipak, prvi korak ka napretku je napravljen.

Spars -Voša 81:97.

Dakle, revanš formalnost i posle još to finale za ABA 2.

Posle toga nebo je limit :cool:

Link to comment

U pravu je Pesic, da smo normalni da odmah napravimo srpsku ligu, nek je i od 10 klubova (blizanci, Mega, Fmp, Borac, Vosa, Zlatibor, Spartak, nebitno) bilo bi kakvog takvog kvaliteta vec u startu. Kao Litvanci. 

Link to comment
On 21. 9. 2023. at 19:35, Nikodije said:

Vrši se pritisak na aba da dozvoli 6.klub iz Srbije, to je šansa za Vošu

Mislim da su u ovom trenutku Spartak i Zlatibor mnogo ozbiljniji klubovi od nas. Tu je uvek i brat Jokara.

 

Ali, dobro, pratimo let Voše ka visinama ABA takmičenja. Pobedili smo lako i u revanšu. Finale nas čeka.

Sutra igraju Bosna - Ilirija (Bosna ima +2). 

Link to comment

Rekao bih da Spartak ima veći budžet od nekoliko abaligaša. Ne znam ko to finansira.

Lepo je bilo danas videti veliku dvoranu Spensa, lepa hala. Trener mlađi od pola tima.

Edited by Nikodije
Link to comment
On 25. 9. 2023. at 23:33, Nikodije said:

Rekao bih da Spartak ima veći budžet od nekoliko abaligaša. Ne znam ko to finansira.

 

 

 

Office shoes on je i vlasnik spartaka.Ozbiljne pare covek ulaze u klub.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...