Jump to content
IGNORED

Деведесете


Dr Arslanagić

Recommended Posts

koja je pesma block outa u čijem spotu se mita sprema da opšti s nekom manekenkom? na kraju se njoj vide krvavi zubi. 

 

sve je belo, safe for tv ali se nazire da su goli. na kraju je ona kao neki predator (i tako ti blockout zaključci) ali dosta je dobro izgledalo sve.

Link to comment

Bravo za topic. Krenuo sam polako ispocetka.. Bjesovi, KKN, stari Darkvudi, DLM, Huntersi, Block out, Obojeni, Nista ali logpedi, Braca left... :Hail: :Hail:  Na neke sam vremenom i zaboravio, taman da se svega podsetim.

 
Dosta sam tih godina putovao po Srbiji da gledam neke od ovih bendova. Nije se imalo mnogo para, ali sam imao besplatan voz i mnogo duha. Samo sednem i pici. Od ovih vecih dogadjaja (gitarijada i koncerta godine u NS) do solistickih koncerata u nekim gradovima u koje inace nikad ne bih isao (setih se nekog koncerta Hantersa u Valjevu, mi dolazimo do tog nekog doma kulture, ispred nas se parkira kombi i izlazi Mumin i trazi rizlu :) ) Eeee, mladosti :D
Edited by Timmy
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...