Jump to content
IGNORED

Деведесете


Dr Arslanagić

Recommended Posts

pa kao bajaga onda nije srpski j mascis 

 

 

Uhhh, ovo je bas bio interesantan bend...znao gitaristu, Topa... posle presao u KKN, a onda otisao u Ameriku gde je danas naucnik...imao je Fender Jaguar oridjidjija matorog...za one s jeftinijim ulaznicama, to je onaj raritet sto Kobejn svirao

 

 

 

ovo isto extra bend bio...fini decaci, kreativci. Basista je postao reziser, zavrsio cuvenu prasku skolu u klasi Vere Hitilove, kao i Kusta.

 

1 godina prerano....

 

 

 

E ovo je za  :Hail:    

 

Nazalost ovo je bend u rasejanju, a cak i s pokojnim clanovima...Jedan pevac u Londonu, drugi ne znam gde, Sale gitarista u Holandiji, Krasa basista poginuo u saobracajci ima tome 10ak godina...Cera bunjar radi za neku NGO, al je jedini nesto u muzici, didzejise ponekad...

Imao sam cast da sa krnjim delom benda zadzemiram ovu stvar  :blush:

 

poslednje stvari originalne postave nazalost su zauvek ostale demo projekat, jer je trebalo da ih izda neovisna hrvatska izdavacka kuca Search&Enjoy, a to se iz razumljivih razloga 91-2 nije dalo realizovati.

Link to comment

vidim da je maxa vec metao limenog ovdi. Pokazi prstima je mislim prva stvar, al ova je po meni obelezila 90-e sa sve marketing telefonom na kraju. Nazalost od mnigersa ostade 1 od trojice, Bili King koji je harao retkim normalnim bg klubovima i rupama u to mracno vreme, a glas mu se protezao u najmanje 3 oktave, sada radi kao urednik lokalnog radija u rodnoj Srpskoj Crnji.

I celavi neprijatelj strija s Limana koji je nagonio na djusku, posle je molerisao u Londonu. Sad radi tamburaske obrade svetkih rok hitova.

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=jE3ff4PQz4Y

Link to comment

moji favoriti su vec postavljeni, osim valjda darkvuddaba.

 

ali prvo cega se sjetim na temu u stvari je ova pjesma, iz nepoznatog razloga jako cesto pustana na protestima '96/7

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...