Jump to content
IGNORED

Pad helikoptera


svashtabezneshto

Recommended Posts

Ja sam tu verziju priče čuo od jednog čoveka za koga se može reći da je dobro povezan sa raznim ljudima čuo par dana nakon nesreće, on ju je predstavio kao "svoju pretpostavku na osnovu nekoliko pilota koje poznaje i toga da vole da potegnu, a da im je ego na prilično visokom nivou, pa je bila klasična srpska o-ruk akcija bez poštovanja ikakvih pravila".

Vole da potegnu na Batajnici, mislim da to nije nikakva tajna. Svi koji su tamo sluzili znaju.

 

Ali ja stvarno nisam video da neko pripit ulazi u vazduhoplove za tih 6 meseci koliko sam bio, niti da nateze pred poletanje. Ne znam, malo mi deluje nategnuto cela ta konstrukcija sa alkoholom.

Link to comment
  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Muwan

    190

  • Prospero

    132

  • wall

    98

  • Аврам Гојић

    74

Top Posters In This Topic

Posted Images

my2c

vojsci je bilo jasno da će sletati samo po ils-u i da to znači surčin, što je nekako javljeno lončaru.

 

U citiranom delu (sa treće strane izveštaja) se kaže da je originalni plan leta je bio za VMA, kad im je rečeno za maglu hteli su da slete u Batajnicu, ali su ipak morali na NT zato što je tamo bilo sve organizovano. 

 

Znači nema u tom trenutku ko šta da javlja Lončaru, to je sve već na prilazu Beogradu, on je na poziciji i čeka.

Link to comment

mehić ima originalni plan leta - banjički vis ili bataja.

ne znam kakav je ils na bataji, verujem da je na surčinu moderniji, i da su, na stranu pr, tamo uslovi bili najbolji.

no, ostaje to da nisu ni trebali da polete.

CAT I koji ima Bataja traži pola milje vidljvosti.

Link to comment

ne znam kakav je ils na bataji, verujem da je na surčinu moderniji, i da su, na stranu pr, tamo uslovi bili najbolji.

 

Osim što se u izveštaju ne pominje prednost Surčina u odnosu na Batajnicu nego se eksplicitno navodi da je u Surčinu spremljen doček i da zato mora tamo, iako je pilot (svestan vremenskih uslova) hteo Batajnicu.

Link to comment

Osim što se u izveštaju ne pominje prednost Surčina u odnosu na Batajnicu nego se eksplicitno navodi da je u Surčinu spremljen doček i da zato mora tamo, iako je pilot (svestan vremenskih uslova) hteo Batajnicu.

da da, sad sam pažljivije pročitao

 

da, kontrolor leta mu kaže da ide na surčin jer je tamo spremljen prihvat, ne pominje ils.

Edited by Prospero
Link to comment

Mnogi kojima su sloboda i demokratija na srcu pitaju se već mesecima, čak i na ovom forumu, šta će biti prelomna tačka posle koje kreće početak kraja vladajućeg režima. Pitaju se da li će uopšte prepoznati događaj koji će imati funkciju prelomne tačke ...

 

To je ovo ...

 

 

Jeste qratz.

 

One desetine mrtvih u Obrenovcu Srbija je zaboravila dok si reko "Seselj"

Link to comment

ček, polako, VMA nema neonatologiju.

 

tačno, ali valjda ima medicinsko osoblje i sanitet? šta ih je to čekalo na surčinu što nije moglo da ih sačeka i na vma?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...