Jump to content
IGNORED

Deutschland


MancMellow

Recommended Posts

Nemačke novine otkrile su snimatelja i svađalicu sa balkona.

 

Snimatelj je 20-godišnji Mersad (pre 8 godina došao u Minhen, odrastao u Nemačkoj, nije hteo da kaže prezime), koji kaže da su su isprva mislili da se radi o ćorcima, ali da su onda videli lika sa pištoljem. Dodaje da je tad aktivirao kameru na smartfonu i kasnije okačio snimak da bi upozorio prijatelje koji su bili u tržnom centru i da nije ni slutio da će on obići svet. Dva hica su proletela tik iznad njegove glave, a jedan je zakačio rame njegovog oca, koji se zove Mersid ( :0.6:  za inventivnost pri davanju imena sinu) i jutros je otpušten iz bolnice.

 

Svađalica je komšija sa sprata iznad, 57-godišnji Tomas Zalbej (Thomas Salbey) i izgleda ovako.

 

9O5wBoI.jpg

 

Kaže da se opuštao uz pivo posle posla, čuo hice, a onda ugledao onog "praznoglavca" dole. Gađao ga je flašom, ali nije dobacio. Da je imao pištolj, pucao bi u glavu tog "potpunog idiota". Tvrdi da se odmah videlo da je "psiho". Naglašava da stvari postaju sve gore i da je ovo "treći svetski rat" te da Merkelka baš svakog pušta u zemlju i samo govori "mi to možemo". Činjenica da je ubica rođen u Nemačkoj ne ometa ga u besu.

 

http://www.welt.de/politik/article157245606/Zeuge-wollte-Amoklaeufer-mit-Bierflasche-stoppen.html

http://www.bild.de/bild-plus/video/clip/amoklauf/bild-trifft-den-mann-der-den-amoklaeufer-beschimpfte-46962040,var=x,view=conversionToLogin.bild.html

Edited by vememah
Link to comment

  :0.6:  za inventivnost pri davanju imena sinu

 

:lol:

 

oces opkladu da se sestra/cerka zove mirsada ili mersida  :P

Edited by marv
Link to comment

:lol:

 

oces opkladu da se sestra/cerka zove mirsada ili mersida  :P

 

Ja sam pre sto godina u skoli u Kanadi imao neke tek pridosle bracu Sirijice...tj. bilo je 4-5 brace i jedna sestra. Sestra ne znam kako se zvala, braca su se zvala sve na M: Mohamed, Mustafa, Monzer, i Morfak. Ne mogu da se setim da li je bio i 5. i kako se zvao. Pretpostavljam da je sestra isto bila na M. Ovog poslednjeg su brzo prozvali Fez, jer je licio kao malo na Feza iz That 70s Show, i on se onda tako predstavljao jer...jebiga, zvao se Morfak. :D

Link to comment

Sve je moguće ... Pa kad je onaj istaknuti pripadnik srpskog nacionalnog stroja, koji je sa svojim kolegama atakovao na gej-parade, otkrio ženu u sebi, promenio pol i vojničke čizme i pantalone zamenio cipelicama sa visokim štiklama i halterima, može i Iranac da obožava Hitlera ...

 

Ništa neobično, Nacisti su Irance smatrali Arijevcima. Ljubav je cvetala do 1941. godine i britansko-sovjetske okupacije Irana. Ima idiota koji i dalje neguju te veze. 

 

SumkaLogo.jpg

Link to comment

Ja sam pre sto godina u skoli u Kanadi imao neke tek pridosle bracu Sirijice...tj. bilo je 4-5 brace i jedna sestra. Sestra ne znam kako se zvala, braca su se zvala sve na M: Mohamed, Mustafa, Monzer, i Morfak. Ne mogu da se setim da li je bio i 5. i kako se zvao. Pretpostavljam da je sestra isto bila na M. Ovog poslednjeg su brzo prozvali Fez, jer je licio kao malo na Feza iz That 70s Show, i on se onda tako predstavljao jer...jebiga, zvao se Morfak. :D

 

Moram priznati da ime Morfak privlači najviše pažnje.

 

- "Morfak, please!"

Edited by Razzmatazz
Link to comment

Moram priznati da ime Morfak privlači najviše pažnje.

 

- "Morfak, please!"

 

Podseca me na venecuelanskog prijatelja mog drugara iz Londona koji ih je jedno vreme sve dobro zabavljao trazeci breastfuck umesto breakfast po londonskim restoranima, sa sve svojim apolonskim izgledom glumca iz Latinske Amerike.

Link to comment

Ništa neobično, Nacisti su Irance smatrali Arijevcima. Ljubav je cvetala do 1941. godine i britansko-sovjetske okupacije Irana. Ima idiota koji i dalje neguju te veze.

 

SumkaLogo.jpg

 

Cek bre, zar nije da ako iko ima pravo sebe nazivati (staarim) arijevcem, da su to persijanci?

Link to comment
×
×
  • Create New...