Jump to content
IGNORED

Deutschland


MancMellow

Recommended Posts

NH4297O.png

Znači da nije ni ulazio u Mek po ovome ako dobro kontam? Ispred Meka se pojavio i tu je krenula pucnjava pa je zatim otišao u tržni centar gde je najviše žrtava. Video 1 u 17.52 a video 2 u najranije 18.20... za 30 minuta policija nije uspela da reaguje i čak im je pobegao po sred ulice :(

Link to comment

Sve je moguće ... Pa kad je onaj istaknuti pripadnik srpskog nacionalnog stroja, koji je sa svojim kolegama atakovao na gej-parade, otkrio ženu u sebi, promenio pol i vojničke čizme i pantalone zamenio cipelicama sa visokim štiklama i halterima, može i Iranac da obožava Hitlera ...

Edited by stoka
Link to comment

mrzim kad sam paranoican. a jos vise kad sam paranoican s razlogom. od juce u 19h imam najezdu arapa na mestu gde ne bi nikako trebalo da bude razloga da se pojavljuju. a za sve sto se tu zbiva sam direktno odgovoran.

Link to comment

Oni koji su igrali Civ, imaju prstiće na crvenim dugmićima i pord sebe crvene telefončiće...

 

Mislim, kad bi pratili tu liniju, ko je kakav, u odnosu na to šta igra...

Imas i donji deo skale™ - Pacman korisnike koji mirno sede u mracnoj sobi i jednu svoje i tudje kolace... 

Inace, komesar™ NSW Policije je onomad svoje predavanje na nekom ozbiljnom savetovanju delom posvetio ovom problemu™, umesto da porazmisli kako stoji stvar sa lancem komandovanja u vanrednim situacijama koji se upravo sada nalazi u fulu™ pred ocima javnosti (Lindt Cafe incident inquest etc)... Jeza...

Link to comment

Bilo jakih rasprava o tome, jednostavno što je bliže to je značajnije.

Bilo geografski ili kulturološki™.

Ima naucnih radova na tu temu, to se jednostavno™ prodrazumeva... Nazalost. 

Link to comment
×
×
  • Create New...