Jump to content
IGNORED

Deutschland


MancMellow

Recommended Posts

11 hours ago, ToniAdams said:

Mel jel živiš u Nemačkoj?

Mislim ako je odgovor "da" i ako ti, kad vidiš šabane na ulici, padne na pamet da su Srbi, da moraš baš hitno kod oftalmologa, to se u Nemačkoj zove Augenarzt

 

Ama zivim u Srbiji, jel sad treba da objasnjavam i zasto kad vidim buljuk dechurlije sa charapama na papuche imam asocijaciju na Nemachku, ccc

  • +1 2
Link to comment
9 hours ago, radisa said:

Kad smo bili klinci, nemačke tuiriste si tako raspoznavao na kilometar... Ja ne znam otkud sad ovo čuđenje...

 

Ja Luki oblachim charape na sandale, da ne objashnjavam zasto, na moru u Crnom Gori nam redovno kad prilaze za one dechije aktivnosti itd krecu na engleskom, i iznenade se da prichamo srpski.

Charape na sandale je desetinama godina bilo neshto shto bi samo Nemci uradili.

Link to comment

Oh, he said the thing:

 

 

PS: Treba proveriti ovu vest i da li je ovo zaista predsednik sindikata, lik izgleda barely legal.

Link to comment
14 hours ago, radisa said:

Kad smo bili klinci, nemačke tuiriste si tako raspoznavao na kilometar... Ja ne znam otkud sad ovo čuđenje...

 

Zato sto je bilo nestalo krajem 90tih, jer su svi ukapirali da je ljakse, pa se povampirilo kod mladih.... Ali relativno nebitno, imamo u Nemackoj drugih problema...

Link to comment

Niste morali da gledate u noge, Nemci su se prepoznavali i po lepim frizurama (i brkovima)...

 

Spoiler

Annotation-2020-03-09-140647.png?itok=eT

 

  • Haha 3
Link to comment

Ko će ga znati, jedna od prvih slika kad guglaš "mulet", sećam se da sam se baš iznenadio kad sam prvi put otišao u Berlin negde krajem osamdesetih, svaki Švaba je nosio neku varijantu ovog... i brkove obavezno

 

Link to comment
3 hours ago, braca said:

Niste morali da gledate u noge, Nemci su se prepoznavali i po lepim frizurama (i brkovima)...

 

  Reveal hidden contents

Annotation-2020-03-09-140647.png?itok=eT

 

 

to je ta varijanta mitar miric meats dragan kojic keba

Link to comment
×
×
  • Create New...