Jump to content
IGNORED

Krimi serije koje nemaju svoj topić


Lrd

Recommended Posts

Uz svu slabost prema engleskim krimi serijama koju imam, kraj The Stranger je uvreda za mozak. Policajka odluči da zažmuri na ubistvo kojem je bila neposredni svedok, ajde, ali bre, zar su svi foreznzičari mentoli, zar su sve njene kolege toliko nezainteresovani da se ne zapitaju otkud Adam pored leša svoje žene, i svežeg leša komšije, plus na licu mesta je samo auto ubijenog komšije, koji je, inače, najviše kriv za sve.

Kao, Adam se teleportirao do te lokacije.

Niko da proveri na silnim kamerama pored kojih su sigurno prošli vozeći se , ko je sve bio u upadljivom crvenom džipu.

Kraj je baš amaterski smadndrljan.

 

  • +1 3
  • -1 1
Link to comment
3 hours ago, Arkadija said:

Uz svu slabost prema engleskim krimi serijama koju imam, kraj The Stranger je uvreda za mozak. Policajka odluči da zažmuri na ubistvo kojem je bila neposredni svedok, ajde, ali bre, zar su svi foreznzičari mentoli, zar su sve njene kolege toliko nezainteresovani da se ne zapitaju otkud Adam pored leša svoje žene, i svežeg leša komšije, plus na licu mesta je samo auto ubijenog komšije, koji je, inače, najviše kriv za sve.

Kao, Adam se teleportirao do te lokacije.

Niko da proveri na silnim kamerama pored kojih su sigurno prošli vozeći se , ko je sve bio u upadljivom crvenom džipu.

Kraj je baš amaterski smadndrljan.

 

BBC je počeo ozbiljno da fula sa serijama, mene začudilo da je Rebus korektan. Posle pročitah da su to neki šveđani uradili pa je BBC otkupio. Inače su me smorili s više nego nekoliko serija, počeo je da mi bude red flag kad vidim BBC, teško se usudim da počnem. Line of Duty mi je ok, Endevour... Sigurno ima još, ali nije više kao vidi BBC ovo je sigurno dobro.

Edited by Hermetico
Link to comment
4 hours ago, bisa said:

Možda je već bilo, pošto je prilično stara serija, ali sam je odgledala tek pre neki dan. Broadchurch.  Možda malo duža nego što treba, ali sasvim korektna. Lik koji glumi oca mi je malo iritantan, ima neku facu kao da se uvek smeška, što nije ono što očekuješ od ucveljenog oca, ostali odlični.

https://www.imdb.com/title/tt2249364/?ref_=ext_shr

Nikad nije kasno da se odgleda kvalitetna serija :D

  • +1 1
Link to comment

Ogrisci, naime.

 

Mene uvek pleni kad režiser nije tvrd na ušima, ovde je navijao neki od hipnotičkih импромту gosn.šuberta.

Ostalo mi se takođe dopalo, do nekog asinhronog momenta.

 

Ko voli plannne, ima njemačka die Pass.

Na neki volšeban način su me umirivali kadrovi šumetina, kameni vrhovi, snežni jorgani.

Edited by makaronee
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...