Jump to content
IGNORED

Krimi serije koje nemaju svoj topić


Lrd

Recommended Posts

jesi gledala? bokteee!!!! juce sam odvalila tri zadnje, sve vreme oci i usta su mi bili u O, nijedne bore na mom sredovecnom licu, sve se zateglo od uznemirenosti i uzbudjenja  :lolol:

 

bice jos sezona...

Još pitaš ! Čekala sam poslednju epizodu ko narkoman u krizi, pratila kad se završava na bbcju pa pravo u kiosk, fala ažurnim prodavcima do nebesa,  i sad zamisli mog užasa kad sam utvrdila da sam od 5 ponuda sa šaltera uzela jednu koja nije cela, falilo poslednjih 15 minuta. Tu su već ruke počele da mi se tresu , uzmem još 2 iste bez kraja tek treća je bila ok. Pola 1 u noć a ja nagarila zvuk da bolje čujem svaku reč , jednako bez bora ko i ti , puls i pritisak  na nivou. Šta reći sem živili i borili se ovo troje  sve do penzije kako i predvidjaju :ziga:

Ok, to što sam i na tw upratila i na fb lajkovala  i nije najgore, najgore je što sam čitala komentare još sat posle odgledane epizode. I jedva čekam nastavak

Link to comment
  • 2 weeks later...

Clique (BBC3)

 

Brate, što sam želeo da mi se ovo dopadne. Skinuo pre neko vreme i čekao da imam 2-3 dana na raspolaganju da ga spičkam u kontinuitetu. Kad ono... bledo, vrlo bledo, a kad sam video da je ovo pisala Jess Britain koja je napravila i Skins, baš sam puno očekivao. Sve kliše do klišea, užasno banalni razgovori, potpuno plot-driven akcija gde se stvari dešavaju sasvim nekonsistentno i likovi postupaju bizarno samo da se desi to-i-to. I čudno za BBC, baš loša gluma.

 

No ajde da ga turim ovde, možda se dopadne nekome ko nije zahtevan kao Moje Visočanstvo.

Link to comment

završio drugu sezonu bosch-a

dosta dobro. čak može i preporuka

Mislim da smo ga pominjali/hvalili na omiljenim serijama - sad pravo na trecu sezonu.

 

 

Sent from my iTelephone using Tapatalk

Link to comment

Odgledao Gomoru, bilo je izuzetno mucno ali i zanimljivo. Ne bih ni gledao da nije bilo kurioziteta da je u potpunosti na napolitanskom jeziku.

To je bio i moj doživljaj, zanimljivo ali mračno i mučno i taj osećaj traje posle svake epizode
Link to comment

Ja bindzujem Engrenages 

 

odlicna realna serija o policiji, sudijama, advokatima, tuziocima...

 

pocela sinoc kad sam procitala ovo tvoje. nije lose. jedino ne mogu da skapiram kako su provalili identitet zrtve i ni iz cega zavrsili pred njenim vratima?!

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...