Jump to content
IGNORED

Fav YU Košarkaš


  

100 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

@mau

ma ne kvarim, samo sam tica-zloslutnica, kao i obicno

a vec vidim ljutite postove tipa "sta ce taj uopste na listi" ili "besmisleno je praviti izbor ako je on iskljucen"

Edited by aram
Link to comment
  • Replies 401
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • stoka

    35

  • MayDay

    29

  • iDemo

    20

  • pbg12345

    19

Top Posters In This Topic

kako vole ljudi da sude po jednoj utakmici, kecman je te sezone bio peti najvazniji igrac partizana.

Kecman je te sezone bio tip 10 igrac evrope. Odlucio je svaku vaznu urakmicu.

 

To sto je on odigrao te sezone u momentima kad su se lomile urakmice je nestvarno.

Edited by Кристофер Лумумбо
Link to comment

Kecman je te sezone bio tip 10 igrac evrope. Odlucio je svaku vaznu urakmicu.

 

To sto je on odigrao te sezone u momentima kad su se lomile urakmice je nestvarno.

 

Zar nije Maric te sezone bio u prvoj petorci El?

 Kecman nije bio starter u svakoj utakmici, statistika mu takodje ne ide na ruku. Ne kazem da nije resavao utakmice i da je verovatno jedan od najzasluznijih za dobru sezonu, ali nije superstar u pravom smislu te reci.

Link to comment

Zar nije Maric te sezone bio u prvoj petorci El?

Kecman nije bio starter u svakoj utakmici, statistika mu takodje ne ide na ruku. Ne kazem da nije resavao utakmice i da je verovatno jedan od najzasluznijih za dobru sezonu, ali nije superstar u pravom smislu te reci.

Sve ovo sto si gore naveo je nebitno. Ko pogleda utakmice iz te sezone bice mu jasno. Kad smo vec kod marica, partizan je 2 od 3 najnacajnije pobede ostvario bez njega .

Link to comment

ne znam samo gde si videla moj stav?

mislim o tome, jedini koji sam izneo je da ce doci do pitschvajza, kako god...

Pa taj srednjeputaski koji si pokazao u par postova iznad, a onda je ko fol moja reakcija potvrda tvog stava. I sta ja treba da pomislim kao tvoj sagovornik, osim da me dezavuises i to potpuno neosnovano. Nema veze, necemo dalje da hajdzekujemo temo o kosarkasima pricom o trenerima.

 

Neka otvori neki covek tu temu.

Link to comment

Ako bude Doole na listi onda svi da glasamo za njega. Ako se uspostavi objektivni kriterijum - medjunarodni trofeji na primer, onda mrka kapa da ce biti na listi.

 

A Kecman je veliki car. Najgotivniji grobar dekade plus super covek. Mojoj drugarici koja rentira gajbu od njega a u dubiozi je, prasca visemesecno kasnjenje kirije. 

Link to comment

To nemanje superstara se zadrzalo do dana danasnjeg. Ok, danas se vise i ne radjaju Drazeni, Kukoci i Divci, ali nama nikako da zapadne i neki Pekovic, ili makar Kecman. Moglo je sa Stojakovicem da bude nesto veliko, steta sto se on pojavio u pogresnom trenutku.

Imala je Zvezda igraca koji su mnogo veci nego sto je Kecman, zaboga. 

Link to comment

imam ja brdo utakmica reprezentacije Jugoslavije sto sa svetskih  i evropskih prvenstava, Olimpijada, i mislim skoro sva finala play off-a od 1980 do danas, znam sigurno da mi fali ono sa Mutom i BFC i mozda jos neko mada ne verujem.. kolekcionar sam pa se skupljalo...ako ima neka dobra dusa da mi objasni preko cega je najlakse da postavim neku utakmicu i sl nek se javi, nisam nista nabavljao ima sigurno dve godine posto mi se smucilo xaxa

Link to comment

Imala je Zvezda igraca koji su mnogo veci nego sto je Kecman, zaboga. 

 

Verovatno jeste. Rakocevic, Gurovic, Milenko Topic (zadrzimo se na poslednjih 20 godina) jesu veca imena i vece karijere od Kecmana, al meni je nekako ostao utisak da je Zvezdi uvek falio tako neki mozak, igrac koji lepi™ tim, koji ubacuje odlucujuce suteve. Ne mora se zvati superstarom, to je pretenciozna rec.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...