Jump to content
IGNORED

OZI Open 2015


dùda

POBEDNICI ???  

48 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • dùda

    136

  • renne

    135

  • Timmy

    97

  • Max Morlock

    84

Top Posters In This Topic

Meni je Azarenka baš kul što kad se popne recimo na štikle izgleda kao pile sa sisama, ima taj neki drvosječa momenat kod nje, dok je Karolina prava ona njanjava razmažena princeza, tako da bih gledao kako je Vika, što kaže rene, "rastura". Ima tu potencijala. 

Link to comment

Prva brejk lopta u setu na 4:5 i 30:40 servis Troickog i on odservira duplu grešku  :isuse:

 

I naravno brejk odmah na početku drugog.  To bi bilo to što se ovog meča tiče.

 

Vidi se razlika u klasi iz svakog udarca, Viktor samo iz servisa bukvalno može do poena i sa osnovne linije ga šije Berdih samo tako. Bio je gem u prvom setu gde Berdih nije ubacio prvi servis a dobio ga sa 15.

Edited by theanswer
Link to comment

Prva brejk lopta u setu na 4:5 i 30:40 servis Troickog i on odservira duplu grešku  :isuse:

 

I naravno brejk odmah na početku drugog.  To bi bilo to što se ovog meča tiče.

 

Čekaj malo, timmy rekao da Viktor dobija, ja se ne brinem :D

 

Cenim da će Viktor sve više da pada kako meč odmiče, a ako se dođe kojim slučajem do 4 i 5 seta ima da mu se olupaju o glavu svi ti silni mečevi što je odigrao u poslednje vreme, mada ko zna. Nije ni Berdih simbol stabilne i sigurne igre.

Link to comment

Ma Berdih potpuno kontroliše ovaj meč, bolji je u svakom aspektu igre, morao bi epski da se raspadne, pre će treći set da bude 6:1 ili 6:2 nego što će Viktor da ga uzme. Ali, ko zna...

 

I dok sam ovo pisao brejk opet u prvom gemu. Nije ni zaslužio Viktor ništa bolje, igrao je klasični pušerski tenis danas. 

Edited by theanswer
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...