Jump to content
IGNORED

Mitar Subotić Suba - Rex Ilusivii


klimt

Recommended Posts

  • 1 year later...
  • aram changed the title to Mitar Subotić Suba - Rex Ilusivii

E pa mogao si reći ćao maheemu :)

I ja sam bio samo poslednje veče, i to sam došao prilično kasno sa porodicom po završetku spotova, pred jam session. 
Žao mi je što nisam mogao svaki dan otići bar na kratko ali bukvalno svako veče mi je nešto iskrslo.

Ja nisam zadovoljan programom Sobe ali sam uživao sinoć. Fotke na nižem nivou su mi zagrejale emocije a zapisi i lične stvari iz gornje sobe su me baš pukle emotivno.

Voleo bih da se u toj novoj umetničkoj četvrti nađe prostora za stalnu postavku ovog tipa, Subin kutak/soba/crkva, whateva - ovo što je bilo izloženo plus multimedijalni “spomenik” na čijem ekranu i zvučnicima će se prezentovati njegov rad. 
Da, uglavnom starija ekipa je bila sinoć, a i tokom svih ostalih dana, sudeći po foto izveštajima.

036D376F-EB99-49C7-ACBF-CCB44DF68C2C.jpeg.c2c051b311c9e3a4685983d075bc6bb3.jpeg5363B6F0-1935-4D61-8F12-6FCC8507B1E4.jpeg.b2549becd16716395b0085b563adb542.jpeg79DBAF7F-FEC2-4132-87AA-ADB458097BBA.jpeg.3da867e9b5a7e693c4be5802c1ac68ce.jpeg

12EF7C95-1B1F-4546-B227-976652AC774B.jpeg.09bd5c85ef4ad6981e36a90f745010e9.jpeg

 

i dalje ne kontam zašto mi telefon ovako rotira fotke :/

 

  • +1 8
Link to comment
56 minutes ago, maheem said:

E pa mogao si reći ćao maheemu :)

I ja sam bio samo poslednje veče

:lolol:

Cele prošle sedmice čekao sam da javiš kakva je izložba, obzirom da si je najavio. Ja sam kao planirao da idem u ponedeljak zbog Goje i Janje, i u četvrtak zbog promocije ploče, al đavola...

Slažem se da je na spratu bilo vrlo emotivno i da Suba zaslužuje stalnu postavku.

 

U fajlu koji sam okačio mogu se pročitati neka dokumenta klikom na pauzu. Može se videti i deo Subine kolekcije ploča na isti način.

 

Nađoh ime dokumentarca čije je prikazivanje juče prekinuto iz tehničkih razloga. To je višestruko nagrađivani "Saint Clair Cemin, Psyche" režiserke Svetlane Cemin. Svetlana i Saint Clair Cemin su bračni par i Subini prijatelji.

U filmu nije samo Subina muzika već i Miloša Drobnjakovića i Ensamble Ferroelectrico de Marte.

 

Dragan Ambrozić:

Nove ploče i reizdanja: Brian Eno i Mitar Subotić & Goran Vejvoda

https://www.vreme.com/kultura/zvucne-tapete-od-vazduha-i-cvrkuta/

Edited by klimt
  • +1 1
  • Hvala 2
Link to comment

bio i ja prošlog vikenda na otvaranju. dao janjetovu da mi potpiše heroina ploču na kojoj on peva a suba producirao, inače baš volim taj album. na kraju janjetov samo popizdeo jer kaže ni on nema tu ploču i kako mora da je negde kupi. day after, vidim na discogsu neko kupio jedini primerak za 100 e hehehe 

  • +1 2
Link to comment
  • 1 month later...

 

Sa diska Edson Natale / Alex Braga – Sol De Inverno (1992.)

Written-By – Mitar Subotic

Naravno i produkcija.

 

 

 

Sa promocije ploče REX ILUSIVII ‎– In The Moon Cage. 2015. godine.

  • +1 2
  • Wub 1
Link to comment
2 hours ago, aram said:

jes lepa, ali ovo je tri koplja ispod marininog vokala

Slažem se, samo mi je bilo drago da vidim da još neko peva ovu pesmu.

A Ana je ovde preslatka.

 

Evo šta o pesmi kaže Subina bivša devojka Irena Miščević:

 

IMG_20230118_161448(1)(1).jpg

Edited by klimt
  • +1 2
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...