Jump to content
IGNORED

Kriza banaka u Srbiji - zatvaranje filijala, otpuštanja..


ajgor

Recommended Posts

Da li se nedospele obaveze u aplikacijama prikazuju uvećane za neki iznos? :unsure:
Kupih nešto za 400 evra intesinom internet karticom.

I sms potvrda mi stigla na 400. U aplikaciji stoji kao nedospela obaveza 428 evra. 

Link to comment
1 hour ago, mraki said:

Da li se nedospele obaveze u aplikacijama prikazuju uvećane za neki iznos? :unsure:
Kupih nešto za 400 evra intesinom internet karticom.

I sms potvrda mi stigla na 400. U aplikaciji stoji kao nedospela obaveza 428 evra. 

I meni se slicno desava. To je valjda rezervisana cifra a posle 2-3 dana ce ti se pokazati tacna. Ne znam zasto.

  • +1 1
Link to comment

Ajtijevci, posebno vi što radite za banke, čini mi se da je @radisa prava adresa:

 

Šta se dešava sa bankarskim sistemima, pa nešto što je do pre godinu-dve trajalo 3-5 radnih dana (storniranje predautorizacije), sada traje mesec dana?

Pričao sam sa kolegama iz ostalih firmi, svi su potpuno zatrpani žalbama o povratu sredstava na račun. Ovo nam se nekada dešavalo samo na karticama ruskih i australijskih banki/banaka, sada svima redom.

Link to comment

Ja sam iz banke otisao pre 12 godina...  :)

 

Ono sto onako anegdotalno znam oko bankarskih sistema u srbalja da su banke napustale svoje interne razvoje i kupovale gotova resenja koja su cesto bila bas losa... Pa su to budzili i prilagodjavali, sto nije ispadalo bas najbolje u svakoj situaciji...

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
  • 4 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...