Jump to content
IGNORED

Argentina tips


yolo

Recommended Posts

Jebi ga, uspomene, usce La Plate, levo Buenos Aires, desno Montevideo, sam prvi put video s mora, danas nema sanse da bih seo u avion, a cini mi se da nekako to ne bi bilo to.

To me podseti da je u ta vremena, na primer, italijanski Grimaldi nudi redovna putnicka mesta na svojim linijama za Juznu Ameriku, tako 2 do 3 nedelje i cena je bila uporediva sa tadasnjim (sredina i kraj osamdesetih) avionskim cenama, mislim da nude jos uvek.

Pogledah sad, Grimaldi se ogranicio na Mediteran, ali dalje gledanje vredi samo gledanja, cene nisu sala, ali ima interesantnih linija, ima francuski servis ka Tahitiju, neka 84 dana, dalje nisam gledao...

Ogranicili su se na 6 putnika (maximum za teretni brod je 12) preko toga brod mora da ima doktora, te ovo te ono...

Inace u Argentinu je OK doci brodom, gde pa nije, ima mesta na svetu koja jedino tako vidjena imaju smisla, jednostavno su tako nastajala, sok je, na primer, Venecija, ko je u Veneciju prvi put dosao s kopna, bolje da nije ni dolazio, Njujork takodje...

Sve u svemu, jebem ti avione, a Argentina je meso, meso i samo meso, govedjina, mada se secam i neke kobasice nalik na onu madjarsku hurka se bese zove, samo bolja...

Link to comment

МОгу да се распитам код дргара, биоо човек и донео ми Риверов дрес. Колико ти је хитно?

 

Nista hitno, mozda prolece ako se nace kova u razumnom okviru.

 

Hvala namenski:=)

Link to comment

Jaćimovićeva ekipa radi Akonkagvu krajem januara. Jeste zahtevno ali sve lagane varijante su im sad na Himalajima. Ranije su imali etno turu na Andima (uglavnom peruanski deo) ali izgleda da to više ne rade.

То око етно туризма може одавде јефтиније и организованије чини ми се.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...