Jump to content
IGNORED

Argentina tips


yolo

Recommended Posts

Na Turkishu se pojavila promo tarifa, Sao Paolo i Buenos Aires 820e. 

 

Mislim da nikad nisam video ovako jeftino iz Bgd, obicno bude 1000e++.

 

Brazil me manje zanima, sem ako nema neka open-jaw opcija za iste pare. Znaci pricamo o Buenos Airesu.

 

Ne znam nista, pa mi trebaju informacije iz prve ruke od ljudi koji su bili.

 

Gde ici, sta videti, koliko dana za Buenos Aires, koliko za druga, neki mali okvirni itinerer.

 

Kakve su cene, smestaj/survival, etc.

 

Koje je najbolje vreme? Ja bih pikirao bilo koji period izmedju januara i maja, s tim da ne zelim temperature iznad 25C i ispod 10C.

 

Kakvo je snalazenje za non-spanish speaking, samo engleski (i nemacki :))

 

Eto otvaram, pa ako se neko javi, javi.

 

Fala vi.

Edited by yolo
Link to comment

Nemam tips, nisam bio.

Bio je topik o Juznoj Americi, jedan forumas je tu dosta detlajno pisao, bagpack varijanta, ima i Buenos Ajres.

 

820 evra je nestvarno dobro. Odavde (Kito) do Buenos Airesa, 800 dolara, pa ti vidi.

Link to comment

Hvala Budjo, i info o tom topiku je odlican tip. Potrazicu odmah.

 

edit. Sada sam proverio ovu ponudu na Turkish sajtu i naravno nema sanse da se ovo ubode. Posle sam video da je prodaja pocela 31.10 tako da je verovatno otislo. Sada su najjeftinije karte za neke datume oko 990e a za vecinu 1100e++

Edited by yolo
Link to comment

pa ne znam kada je cekirao tu cenu. vidis da je datum od pre 2-3 dana. ako proveris cenu za let za danas sutra preksutra, mozda opet izadje nesto slicno ali ko sa bilo kakvim zivotnim obavezama moze da pripremi takav put od danas za sutra. ja kad kucam datume sledece godine na prolece dobijam 1200e.

 

inace da, qatar igra ostro na etihad ali je problem u tome sto se etihad vise ne prima na njihove promo sesije. prosle godine su prakticno u isto vreme imali promo krljacine gde sam kupovao na kraju japan i to open jaw karte za 500.

Link to comment

Ovo nije bilo danas za sutra, ja sam u januaru kupio kartu a putovao u aprilu, po toj ceni. Za BKK sam uzeo kartu u septebru, putujem u decembru. Bitno je samo nabosti u kom periodu je promocija, a datume biras za kada hoces.

 

Edit: za japan je aeroflot najjeftiniji, 512 eur moze da se nadje karta za tokio, bez ikakvih promocija.

Edited by palikaris
Link to comment

Hvala Budjo, i info o tom topiku je odlican tip. Potrazicu odmah.

 

edit. Sada sam proverio ovu ponudu na Turkish sajtu i naravno nema sanse da se ovo ubode. Posle sam video da je prodaja pocela 31.10 tako da je verovatno otislo. Sada su najjeftinije karte za neke datume oko 990e a za vecinu 1100e++

Ona najseksi cena ti važi samo ako bukiraš tokom prvih par dana promocije. Ebga.

 

Reci mi koje destinacije pikiraš pa mogu da ti sledeći put pošaljem dojavu. Za Turkish često dobijem aber već prvog dana, znao sam i za ovu promociju.

Link to comment

A mozda i Sevena Koreja  :lolol:

 

Ne lete tamo, avaj :(

 

OK za sledeću Turkish promociju. U ovoj trenutnoj je ostao Peking za 500 evara između 10. i 20. marta.

 

Ovo što ti kaže Palikaris, Aeroflot je gotovo uvek najbolja varijanta za Tokio.

Link to comment

Au, opet ima ta promocija? Ja sam isao u aprilu u bra za te pare. A bio je bangkok nedavno za 470. Ziveo qatar!

 

Ma ovo je screenshot od pre par meseci bre, ložim vas :lol:

 

Ne, nisam tada kupio kartu :( a nekoliko dana je stajala ta cena.

Link to comment

Znam za tu cenu za Tokyo odavno, i konekcija je odlicna, samo po 2 sata na najgorem aerodromu na svetu (tako kazu). Plus je to najkraca marsruta za Tokyo odavde jer najmanje odstupas od najkrace pravolinijske putanje. Ali moja zena ima zent od letenja Aeroflotom mada sam proverio, Rusi Tokyo smatraju jednom od nekoliko svojih premium destinacija i lete najboljim avionima koje imaju. Sa druge strane, svi moji bliski susreti sa Rusima po raznim putovanjima su bili apsolutna katastrofa, i najradije ne bih preveo 8 sati sa takvim ostatkom aviona, manje vise. Za nas je i sam let deo uzivanja putovanja, i poslednja 2 leta za Tokyo i Nagoyu su bili izuzetni, Air France sa A380 i iznenadjujuce dobrim in flight servisom i Etihad sa svojom standardnom top uslugom.

Edited by yolo
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...