Jump to content
IGNORED

AliExpress


Valkyrie

Recommended Posts

Naručio neke sluške pošto ih trošim dosta tj potrošna su mi roba, pa reko da vidim kakve su pošto su tipa 4, 5 dolara. Stigle za 12 dana. Zvuk i više nego solidan za pare. Kvalitet izrade upitan, videćemo koliko će da traju dok se ne dezintegrišu. Za oko 500 kinti su sasvim ok. Kontam ništa lošije od gigatech i ostalih sranja koja se prodaju za oko tisuću kod nas.

 

Ali 12 dana iz Kine Free shiping jbt.

Edited by Mil@n
Link to comment

Ni džidže dodatno, samo cena slušalica. 

 

Meni je ipak trebala headphones varijanta. Ovo čudo uz'o:

 

http://www.aliexpress.com/item/Skype-Gaming-Game-Stereo-Headphones-Headset-PC-KANGLING-770-Free-Shipping-Free-Shipping/32270372218.html

 

Edit: pazario sam i neki "gejmerski" miš, košta oko 4e, izgleda kao da košta 40e :D Msm meni je to nebitno, da izrdži 6 meseci i raspadne se, isplati mi se, baš me zanima neki opštiji utisak kada stigne.

 

http://www.aliexpress.com/item/Hot-brand-wired-right-mouse-para-jogos-computer-professional-gaming-mouse-gamer-laptop-mice-mouse-sem/1909725071.html

Edited by Mil@n
Link to comment

Ja sam sada naručio bluetooth sluškice, za 10e. Pošto sam četiri para pokidao što u prevozu što ovako, posebno bih izdvojio genius kao najgnusnije, kabla ima za kepeca. A najbolje su bile hama koje samo morao da pokidam da bi prestale da rade :). Jest da nije tema šta je bilo sa prethodnima ali reko da ventujem malo angsta.

Link to comment

naručio 21. avgusta

tracking number radi samo u Kini :(

 

čudna stvar:

naručio kod istog prodavca

dve iste maske za telefon, samo različita boja

stigla samo jedna maska   :fantom:

Edited by eye of the beholder
Link to comment

Jes pa da odes na Konjaru u novembru pa da se prehladis pa upala pluca i onda da kenjas kako se ne bi ti razboleo nego ti xyz narucio kupaci pa si ti morao da isprobas.

Salu na stranu izvadi Intezinu internet karticu ne kosta nista, nema odrzavanje pa kupuj do mile volje.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...