Jump to content
IGNORED

AliExpress


Valkyrie

Recommended Posts

послао му поруку, па ако може да уради нешто ок, ако не може јебига можда једног дана и стигне

Link to comment

Stigao danas Lenovo K3 za burazera. Carina procenila telefon na 80$ i naplatila 1910 dinara. Fon dobar samo ima vazda neki bloatware što će se rešiti instalacijom AOSP androida.

Link to comment

одговорио ми човек  :fantom:

 

 

 

 

 

Do not worry,
Please wait,
Thank you

 

не знам је л ово значи да ће урадити нешто по том питању или је то то

 

 

Link to comment

ma opušteno i meni je stajao paket 15 dana na nekom južno kineskom aerodromu dok kineski poštari nisu skontali da avio kompanije lete za srbiju samo iz pekinga

Link to comment

 

 

 

 

не знам је л ово значи да ће урадити нешто по том питању или је то то

 

 

mislim da je vise kao neka zivotna filozofija :fantom:

Link to comment

Stigle me naocare za sunce dobre su jedino boja umesto crne neka tamno plava sara al je mojs greska jer nisam video lepo. Kopija brenda Knoxville Electric al ja o tom brendu nemam pojma al vidim da su im naocare skupe.

Link to comment

Ja naručio neki Jordanov dres, živ nisam dok ne stigne. Na fotkama izgleda predrndano totalis, više nego prikladno za 12 jevara. Brine me što ima tipa 15ak komada tj svi iz karijere i neki sa all stara. Ako je dobar, moraću još neki. A preturim mu po radnji i nađem još neke retro kopije. Kada sam video Sprewella, jedva se suzdržah od buy now. Stvarno izgledaju odlično, a prosek ocena je tipa 4.8 na hiljade porudžbina.

Link to comment

Stigle me naocare za sunce dobre su jedino boja umesto crne neka tamno plava sara al je mojs greska jer nisam video lepo. Kopija brenda Knoxville Electric al ja o tom brendu nemam pojma al vidim da su im naocare skupe.

Nisam siguran koliko je pametno kupovati kopije brendiranih suncanih naocara jer ipak treba da stite oci od sunca.

Link to comment

Moći je to za odlazak u diskoteku. Kupio je i lažne ključeve poršea.

Kik eat his shorts

 

Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока

Link to comment
  • 2 weeks later...

http://www.aliexpress.com/store/product/Aqux-male-swimming-trunks-low-waist-boxer-swimming-trunks-swimwear-men-s-short-design-fashion/522685_1926118128.html

 

Ako neko narucuje nesto ovih dana, neka meni naruci ove kupace gace, i jedne i druge. To mu ga dodje do 35 dolara, smijesno. Placam posteno, nisam prevarant kad su ovako ozbiljne stvari u pitanju.

 

Edit: velicina XL, umalo da zaboravim. I nije zajebancija, skroz sam ozbiljan.

Edited by Zli Gli
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...