Jump to content
IGNORED

Gde kupiti ovu knjigu


ajgor

Recommended Posts

Шта ће ти то, јадан не био?

 

Имао сам ја неко баш старо издање, па га бацио псу. Он га није хтео, па сам га везао мачки за реп. То јој је скинуло три живота, нисам хтео да ризикујем да присуствујем губљењу и четвртог те сам затворио очи. Дуга је била без боје. Када сам их отворио, на њеном месту је стајао пас. То им је фора, тако се смењују сваки пут када хоћу да се отарасим глупих књига. Хоће да ме излуде. Не знам им мотиве. Тешко. Не знам ни зашто ме питаш за мотиве, питај њих. А глупости свако може да пише и свуда их има, као што видиш, не мораш да се ломаташ по антикварницама да би их нашао.

:lolol:

Link to comment
  • Replies 136
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Singer

    13

  • ajgor

    11

  • Mil@n

    9

  • katamaran

    7

Top Posters In This Topic

to izdanje teško, polovnog, prosvetinog (isti je prevod) ima za 350-450 rsd.

 

aha, hvala.

 

 

Шта ће ти то, јадан не био?

 

Имао сам ја неко баш старо издање, па га бацио псу. Он га није хтео, па сам га везао мачки за реп. То јој је скинуло три живота, нисам хтео да ризикујем да присуствујем губљењу и четвртог те сам затворио очи. Дуга је била без боје. Када сам их отворио, на њеном месту је стајао пас. То им је фора, тако се смењују сваки пут када хоћу да се отарасим глупих књига. Хоће да ме излуде. Не знам им мотиве. Тешко. Не знам ни зашто ме питаш за мотиве, питај њих. А глупости свако може да пише и свуда их има, као што видиш, не мораш да се ломаташ по антикварницама да би их нашао.

 

:lolol:

btw uzeo sam misterije :fashisto:

Link to comment

Е, супер!

 

Хајде, молим те, напиши утиске када је завршиш (без журбе), дуго нисам причао са неким ко је читао ту књигу. :)

Link to comment

zna li neko kako do dodjem do rumija (mevlana dzalaludin rumi)

nasao sam na delfi.rs samo prve dve knjige mesnevije a trebalo bi da ih bude sest

da li se on pre stampao kod nas pa da obidjem antikvarnice?

u mojoj lokalnoj biblioteci nemaju nijednu knjigu od njega mada mi kaze bibliotekarka da ima nesto od njega u drugim gradovima

Link to comment

da znam za te knjige 

sutra mi stizu kupio na delfi.rs

ali ne mogu druge delove mesnevije da nadjem

ni na kupindu ni na limundu

nigde ih nema

a i ova prva dva dela je stampala neka hrvatska izdavacka kuca

na njihovom sajtu nedostaju treca i cetvrta knjiga cini mi se

bas mi nije jasno kako moze da nema rumija zar se nije vise stampao makar u staroj jugi

dal da potrazim na .ba knjizarama hmmm

Link to comment
  • 3 weeks later...

Pozdrav svima na forumu, ovo mi je prvi post ovde. Da li neko zna kako i gde naći Brodskog, Tuga i razum i Soba i po, ako je moguće nove u izdanju Russike.

Edited by Bradzorf
Link to comment

Pozdrav svima na forumu, ovo mi je prvi post ovde. Da li neko zna kako i gde naći Brodskog, Tuga i razum i Soba i po, ako je moguće nove u izdanju Russike.

Tugu i razum ima Beopolis, ako im je verovati sajtu.

Link to comment
  • 5 months later...
  • 2 weeks later...

Takodje napomena da isti sajt .co.uk ako se fejkuje ip adresa kroz neki free proxy da izgleda kao da si iz uk ume da donese jos povoljnije cene (bar bilo tako pre par godina kad sam koristio taj feature)

Link to comment
  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...