Jump to content
IGNORED

Srbija u kvalifikacijama za EP 2016


kud u maglu Simoviću

Plasman reprezentacije Srbije u grupi I  

65 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 3.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • yolo

    135

  • Muwan

    126

  • MiddleClass

    125

  • katamaran

    80

Top Posters In This Topic

Posted Images

Sve u svemu sukob dva nacionalizma. Ostaje da UEFA proglasi pobednika.

tesko ce se ovaj nivo neobezbedjivanja utakmice visokog rizika podvesti kao sukob dva nacionalizma.

Link to comment

Sve u svemu sukob dva nacionalizma. Ostaje da UEFA proglasi pobednika.

 

da, samo sto ne bi trebali da proglase pobednika nego da kazne obe reprezentacije i to sto drasticnije moguce

Link to comment

malo je ovo, veruj mi na rec.

 

ovo malo?! pa oni su znaci dovukli sve sto su mogli na ovu utakmicu. uh, pa tek mi sad nije jasno kako su im shuknuli ovim dronom.

 

nego, jel straja poromentarisao ove navijace sto su se drali ispred kamere ili je iskulirao?

Link to comment

Nikad mi nije bilo jasno kako se postaje redarom. Jesu to navijači s vezom, neuspeli fudbaleri, bezbednjaci za siromašne, šta?

 

Od onog lika što je šutirao Tumbakovića na Marakani do ovih sad, bilo je više slučajeva gde te likove samo fluorescentne majice razlikuju od kolega sa šipke.

 

Ma jok. Običan narod maltene. Eventualno klinci od nekih navijačkih grupa al to samo kad je domaćin onaj drugi,tipa Grobari gurnu neke klince na Marakani i obrnuto čisto da se snimi nešto. Većina su generalno klinci koji bi eto da zarade neku kintu. Ovo što ti pričaš je izuzetno aktuelno u Rumuniji i Mađarskoj recimo. Maltene profi firme to rade. Gledao sam neki snimak sa indcidentima na Rumunija - Mađarska ne da mi se sad da ga tražim ali ne bi verovao kako su Rumunski redari prebili,ma blaga reč prebili svoje navijače kad su gađali bakljama Mađare. Bukvalno je bio stampedo. I u Rusiji i Poljskoj ima tih bodibildera što rade ko obezbeđenje. Ovde je to malo drugačije. Ovde bodibilderi i navijači rade na splavovima

Link to comment

ovo malo?! pa oni su znaci dovukli sve sto su mogli na ovu utakmicu. uh, pa tek mi sad nije jasno kako su im shuknuli ovim dronom.

 

nego, jel straja poromentarisao ove navijace sto su se drali ispred kamere ili je iskulirao?

 

Opasna je ta ekipa iz Skoplja, visoko-tehnoloski kriminal. Sva trojica su zajebani.

Link to comment

tesko ce se ovaj nivo neobezbedjivanja utakmice visokog rizika podvesti kao sukob dva nacionalizma.

Dao sam svoj licni utisak, a ne pretpostavku procene arbitrazne komisije.

Link to comment

ovo malo?! pa oni su znaci dovukli sve sto su mogli na ovu utakmicu. uh, pa tek mi sad nije jasno kako su im shuknuli ovim dronom.

 

 

 

Ako je ovo malo, onda je bilo mnogo poštenije reći da nismo u stanju da organizujemo ovu utakmicu i da Albanija dobije meč službenim rezultatom.

Ovo večeras je lako moglo da se pretvori u nešto mnogo strašnije.

Link to comment

ovo malo?! pa oni su znaci dovukli sve sto su mogli na ovu utakmicu. uh, pa tek mi sad nije jasno kako su im shuknuli ovim dronom.

 

 

 

nije te murije bilo u tolikom broju oko terenu dok se desavalo sranje. mislim da su dobili hitno pojacanje kad su ispod semafora na jugu probili ogradu i pokusali proboj na teren, pa su dosli ovi sa belim slemovima koji su bili napolju a isto i ova zandarmerija u kamuflaznim uniformama.

 

realno, kurac odvjetnik je sve zasrao. da je umesto lazovica i djuricica poslao djordjevica i mitraru, imali bi 3:0 u prvih 20 mins i bilo bi zdravo cao, drone xe/\oy, ovako je pao kvalitetan sajber usis u debelo crevo. 

Link to comment

nego, jel straja poromentarisao ove navijace sto su se drali ispred kamere ili je iskulirao?

vrlo je ozbiljno shvatio i cak je krenuo nesto da prica i gestikulira ovom provokatoru. nikad nisam video straju toliko uzrujanog !

 

nesto kao onomad kad se premijer iraka maliqi bacio na drugu cipelu da zastiti busa.

Link to comment

 

Sta prodaju tetovci na beogradskoj pijaci? Ozbiljno pitam.

 

ukratko da odgovorim, ima dve ekipe. jedna drzi centralnu poziciju usred pijace i pre nego sto se biznis sa uvozom voca i povrca razbuktao, imali su sve sto moze da ti padne napamet i radili su snabdevanje za sve jace kafane u gradu. dodje neki potrcko, ostavi spisak, oni prikupe sve sto je trazio i zdravo. ubedljivo najskuplji ali ne retko najbolja roba. rasireni na 5-6 tezgi, ocigledno nemaju problem sa pijacninom. pricao mi jednom neki lik koji je radio u platou dok je tamo bio restoran da su umeli da ih zovu u ponoc jer im je ponestao avokado, ovaj lik se pojavi za 15 minuta sa gajbicom najboljeg carmel avokada iz izraela (po ceni 3x vecoj od izraelske:)).

 

druga ekipa (koja to nije) su deda i unuk iz gostivara, iskljucivo uvoze onaj roze slatki luk iz makedonije, tetovac pasulj, kocanski pirinac, sarplaninski caj, i u sezoni paradajz i papriku. sve makedonsko. sad, nisam ih dugo video, ne znam da li je deda OK, dosta je star. oni su imali inace vise problema od ove ekipe iz prethodnog pasusa, i to sa makedoncima koji drze tezge pored njih i prodaju isto to, samo goreg kvaliteta (i jeftinije) pa vabe musterije sa "nemojte da kupujete od siptara"....

Link to comment

da, samo sto ne bi trebali da proglase pobednika nego da kazne obe reprezentacije i to sto drasticnije moguce

 

+1

 

Diskvalifikacija (plus zabrana fudbala u obe zemlje na par godina), pa nek razmišljaju malo. Ekipu sa stadiona prodati u belo roblje.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...