Jump to content
IGNORED

Srbija u kvalifikacijama za EP 2016


kud u maglu Simoviću

Plasman reprezentacije Srbije u grupi I  

65 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

@gazza

 

Ja o jednom ti o drugom. Istakao sam lika koji tukao onog sa stolicom. A nista od toga sto ti napisa nisam rekao. Ne razumem sta ti je cilj

 

ne razumem. jel taj lik sa stolicom napao igrace albanije ili se desilo nesto drugo sto ja nisam video, tipa da je mirno setao sa hoklicom u ruci na travnjaku i bio napadnut od albanskog igraca?

 

covece, pises na sportu a ne na kafanama. i u kafani je sumanuto da neko napadne tvoj sto i  razvali te stolicom u glavu a ti fasujes kaznu zato sto si ga u samoodbrani umlatio. pises o prekomernoj odbrani u situaciji kada tim sa svih strana napadaju redari i ostali.

 

dajte pokusajte da invertujete sve ovo da nisu napadnuti oni nego mi. 

Link to comment
  • Replies 3.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • yolo

    135

  • Muwan

    126

  • MiddleClass

    125

  • katamaran

    80

Top Posters In This Topic

Posted Images

@parmezzan

 

Ma Bogdanov je samo paradigma nepostojanja prava i nepoštovanja zakona u ovoj vukojebini. Neko ko ima ime i prezime a za koga se zna da je pravio sranja ali ih on pravi dalje jer mu niko ne može ništa. Gledaš Bogdanova a vidiš sve nas jadne i očajne sa ovakvom državom.

Edited by Glas RazumaN
Link to comment

ako bude od toga zavisila, albancima treba da uplate deo nasih 100k za herojsku odbranu od srpskih redara. ne zajebavam se.

 

nije mitrovic bio napadnut kada je uzeta zastava, nije bilo udaraca. nije bilo nikakve tuce izmedju igraca nego samo izmedju redara i igraca albanije koji su udarali u samoodbrani. 

 

jedini mada jako nategnut osnov za kaznu je uzimanje zastave - nesportsko ponasanje - i nista vise. verujem da je posle danasnje kazne sve moguce pa se uzdrzavam od procene. verujem da ce biti nesto simbolicno tipa 2 utakmice neigranja za ortaka koji je uzeo zastavu i to je to. za fajt na terenu ih treba pohvaliti a ne kazniti.

 

Ako se dobro secam delegat je izjavio da je dva sata pokusavao da uzme zastavu kao dokazni materijal od albanskih igraca ali mu je oni nisu dali. Ne bi me zacudilo da popasu neku kaznu zbog toga.

Link to comment

da bi se igrala nova utakmica na neutralnom terenu, morali bi prvo da potraze domacina. a sumnjam da bi se neko prihvatio takve kazne za svoj grad.

 

p.s. koja grupa peva pesmu "tri nula je, tri nula za nas"? gugl zakazao. 

Link to comment

@gazza

 

Ja o jednom ti o drugom. Istakao sam lika koji tukao onog sa stolicom. A nista od toga sto ti napisa nisam rekao. Ne razumem sta ti je cilj

 

Istakao si samoodbranu od stoličara koja je nekažnjiva. Napad na krpu je kažnjiv. Zbog banalnije stvari i bezazlenijeg printa Čavić je snosio rigoroznije sportske posledice.

 

Drugo, iako Mitrović nije udaren, nego je odgurnut, ono je bilo nasilje na terenu. U ogromnom broju slučajeva, takve situacije se završavaju šorkom, sve i da je organizacija bila idealna.

Link to comment

da bi se igrala nova utakmica na neutralnom terenu, morali bi prvo da potraze domacina. a sumnjam da bi se neko prihvatio takve kazne za svoj grad.

 

Mislim da se Solun bio ponudio.

Link to comment

Ako se dobro secam delegat je izjavio da je dva sata pokusavao da uzme zastavu kao dokazni materijal od albanskih igraca ali mu je oni nisu dali. Ne bi me zacudilo da popasu neku kaznu zbog toga.

 

Gledao sam snimak na mondu kako Albanci donose zastavu do svoje klupe (covek u njihovoj trenerci, ne znam da l je rezervni ili clan staba) i potom covek odlazi do delegata i predaje zastavu, svojevoljno. Tako da taj deo je bar jasan. Isto je bila prica i o tome kako je nasa policija drzala albanske igrace u svlacionici sat vremena da bi im ovi vratili dron pa je i to uzimano kao otezavajuca okolnost za njih, a postoje fotke kako onaj lik sto sa Bogdanovim izlazi na travu (go do pojasa sa tetovazom na bicepsu) nosi drona nazad na tribinu. Toliko je bilo bulaznjenja i podmetanja zadnjih 10 dana da sve treba uzeti sa velikom rezervom.

 

 

OK, verovatno sam ja lud ovde sto ako neko krene da me bije na ulici gledam kako da se odbranim i uzvratim. My bad   :(

 

Niko to ne implicira, pominjano je ovde po novinama (tj u Italiji valjda pa ovde preneto), kako ce Cana biti kaznjen tipa 6-18 meseci zbog tuce i to mi je i tad delovalo nebulozno. Apsolutno se slazem da su ljudi morali da se brane kad ih vec policija i redari nisu branili. Ali kapiram i Geo-vo pitanje, prosto bilo je reci o pojedinacnom kaznjavanju i mozda treba objasniti i to i staviti tacku. 

Edited by ducca
Link to comment
 
Maravić: Nemojmo da srbujemo, plaćamo ceh nepoštovanju pravila!

 

"FSS, Zvezda, Partizan, Vojvodina Rad, Novi Pazar ne razgovaraju između sebe, ne sarađuju, ratuju jedni protiv drugih. UEFA sve to zna. Njihova poruka je jasna. Stavite ključ u bravu ili počnite da igrate kao sav normalan svet", kaže Maravić za MOZZART Sport

Maravić, dugogodišnji član FIFA i UEFA, žali zbog odluke Discipliske komisije evropske „kuće fudbala“ povodom prekinutog meča Srbija – Albanija i dodaje smo platili ceh nepoštovanju pravila. Maravić je, takođe, dodao da nema razloga da mislimo kako nas UEFA mrzi.  

„UEFA nas je molila 20 godina da se urazumimo i ponašamo kako treba, u duhu fer-pleja, više puta je predsednik evropske „kuće fudbala“ Mišel Platini dolazio u Beograd i razgovarao sa Tadićem i Dačićem, ali nismo bili u stanju da se dozovemo svesti protiv Albanije i sada plaćamo ceh svemu tome“, rekao je Maravić za MOZZART Sport i nastavio:„Pre konačne odluke UEFA govorio sam da će, ako ne bude meč registrovan službenim rezultatom 3:0 za nas, biti katastrofa i da će to biti politika Klintona i njegove verenice Prištine, Brisela i ko zna koga još. Kao čovek koji je 20 godina radio u fudbalskim institucijama bio bih razočaran do koske“.

Maraviću nije bilo potrebno postavljati pitanja.
„Ostalo, kada je u pitanju ’prljav veš’, nisam hteo da govorim pre odluke. To moramo da rešimo ovde, u našem dvorištu. FSS, Zvezda, Partizan, Vojvodina Rad, Novi Pazar ne razgovaraju između sebe, ne sarađuju, ratuju jedni protiv drugih. UEFA sve to zna. Njihova poruka je jasna. Stavite ključ u bravu ili počnite da igrate kako sav normalan svet. Niko te ne prisiljava da igraš Evropu, već samo da se poštuju pravila, što nismo činili i to je rezultat ove odluke“.  

Dugodogišnji član FIFA i UEFA dodaje da je za Srbiju bolje da ne razmišlja o žalbi.
„Žalba? Može još gore da bude, samo da se pogorša stvar. Bez obzira što se to neće svideti nekoj bratiji, Delijama ili Grobarima. UEFA nema razloga da nas kažnjava bez veze. Nemojmo da srbujemo sada na ovome. Iz ličnog iskustva znam da nas UEFA ne mrzi, to nije slučaj“, zaključio je Maravić.

 

 

Link to comment

Zhota: prva sledeća uvreda, trol, flejm, štagod i letiš u banovinu. 

 

ma ne mozes ti zato sto ti se ja ne dopadam da mi pricas da flejmujem i trolujem.

 

gaza ima istoriju podjebavanja moje malenkosti i koristi svaku priliku da mi ga zavuce. to naravno niko ne vidi. 

Link to comment

prijavi.

 

sta ces sa ostalima koji te pominju? bilo ih je pored mene barem jos petoro u poslednja 24 sata.

 

svi su se obracali direktno meni, a ne kao poslednje pizde. osim timija. eto, njega ti dajem, vodi ga kuci.

Link to comment

Evo mogu i ja indirektno?

 

@nautilus: Čemu upozorenja? Zhota rutinski s predumišljajem prikenjava i maše krpama provocira sukobe, nekad mu i uspe, zaslužio je ban jedno šesnast puta od Svetskog prvenstva na ovamo. One-lineri tipa "šta ti koji moj znaš o bilo čemu" su IMHO provokacije koje ne bi trebalo tolerisai, iako umeju da budu smešne. Naplatite mu bar 100,000 EUR uz to upozorenje...

Link to comment

ne razumem. jel taj lik sa stolicom napao igrace albanije ili se desilo nesto drugo sto ja nisam video, tipa da je mirno setao sa hoklicom u ruci na travnjaku i bio napadnut od albanskog igraca?

 

covece, pises na sportu a ne na kafanama. i u kafani je sumanuto da neko napadne tvoj sto i  razvali te stolicom u glavu a ti fasujes kaznu zato sto si ga u samoodbrani umlatio. pises o prekomernoj odbrani u situaciji kada tim sa svih strana napadaju redari i ostali.

 

dajte pokusajte da invertujete sve ovo da nisu napadnuti oni nego mi. 

 

Ti ocigledno ne mozes da razumes sta ti se prica. Ubijas sa nesto da ucitas, ne znas ni ti sta. I bolje da prekinemo raspravu, jer se ocigledno ne razumemo.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...