Jump to content
IGNORED

Srbija u kvalifikacijama za EP 2016


kud u maglu Simoviću

Plasman reprezentacije Srbije u grupi I  

65 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

A za kazne za igrace su ionako rekli da nece biti objavljene danas.

 

 I meni se cini da je bila takva vest. Al ko ce verovati icemu sto ovde procita.

 

 

Mislim da ce onaj Albanac koji je tukao onog magarca sa stolicom najvise najebati. Bez obzira na situaciju dobice on lepu kaznu zbog te reakcije.

 

I ne razumem sta je Geo smesmo ili glupo tu napisao :unsure:

Link to comment
  • Replies 3.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • yolo

    135

  • Muwan

    126

  • MiddleClass

    125

  • katamaran

    80

Top Posters In This Topic

Posted Images

 I meni se cini da je bila takva vest. Al ko ce verovati icemu sto ovde procita.

 

 

Mislim da ce onaj Albanac koji je tukao onog magarca sa stolicom najvise najebati. Bez obzira na situaciju dobice on lepu kaznu zbog te reakcije.

 

I ne razumem sta je Geo smesmo ili glupo tu napisao :unsure:

 

 

OK, verovatno sam ja lud ovde sto ako neko krene da me bije na ulici gledam kako da se odbranim i uzvratim. My bad  :(

Link to comment

Znate ono kad se dva klinca pobiju onako najprljavije pred uciteljicom i onda navijaju da onaj drugi vise najebe a uciteljica ih kazni obojicu i kaze da nema pobednika? Isti slucaj sa ovom utakmicom. Mi smo super prosli, posto smo im tukli igrace. Mogli su komotno da nas izbace iz kvalifikacija. A sto se drona tice Albance ce ta avantura da kosta 100 000e. I jedni i drugi treba da su sretni sto nisu izbaceni i to na par godina.

 

I nije mi jasno sto ste toliko optuzujete Bogdanova kad su neki drugi ljubitelji fudbala peglali siptare. Ovaj je samo usao da malo proseta terenom.

Link to comment

I nije mi jasno sto ste toliko optuzujete Bogdanova kad su neki drugi ljubitelji fudbala peglali siptare. Ovaj je samo usao da malo proseta terenom.

 

Jesi li ozbiljan? On ne bi smeo da bude prisutan na utakmici uopšte.

Link to comment

Ne jemi të tronditur, do të apelojë!

 

Ne jemi të tronditur, do të apelojë!

"Ne jebe lep nego uporan", jel to?

Link to comment

OK, verovatno sam ja lud ovde sto ako neko krene da me bije na ulici gledam kako da se odbranim i uzvratim. My bad  :(

 

Igrače bi trebalo kazniti zbog napada na Mitrovića i odbrane svete krpe.

Link to comment

OK, verovatno sam ja lud ovde sto ako neko krene da me bije na ulici gledam kako da se odbranim i uzvratim. My bad  :(

 

Jasno je sta pricas, ima to logike, ali u principu nije skroz bas tako. Bilo je vec slucajeva kad uleti neki navijac i krene ka igracu, a ovaj ga nabode, pa posle bude kaznjen zbog toga. A visina kazne ce zavisiti od procene kolicine opasnosti u kojoj su se igraci nalazili (pa da se eventualno smatra nuznom samoodbranom) i prekomerne upotrebe sile od strane ovog.

Link to comment

Prilicno seratorska odluka UEFA

 

Mi cemo tek najebati zahvaljujuci cinjenici da Bogdanov opusteno moze da udje da se proseta po terenu za vreme utakmice visokog najviseg rizika dok Slina hapsi onog Mikica kao da je drzavni neprijatelj broj jedan.

 

Ako su vec ovako odlucili bolje da su izbacili i jedne i druge al gde bi onda Falji izlagao robu. Ovako im je win-win.

 

UEFA pederu

Edited by katamaran
Link to comment

Jasno je sta pricas, ima to logike, ali u principu nije skroz bas tako. Bilo je vec slucajeva kad uleti neki navijac i krene ka igracu, a ovaj ga nabode, pa posle bude kaznjen zbog toga. A visina kazne ce zavisiti od procene kolicine opasnosti u kojoj su se igraci nalazili (pa da se eventualno smatra nuznom samoodbranom) i prekomerne upotrebe sile od strane ovog.

 

ako bude od toga zavisila, albancima treba da uplate deo nasih 100k za herojsku odbranu od srpskih redara. ne zajebavam se.

 

nije mitrovic bio napadnut kada je uzeta zastava, nije bilo udaraca. nije bilo nikakve tuce izmedju igraca nego samo izmedju redara i igraca albanije koji su udarali u samoodbrani. 

 

jedini mada jako nategnut osnov za kaznu je uzimanje zastave - nesportsko ponasanje - i nista vise. verujem da je posle danasnje kazne sve moguce pa se uzdrzavam od procene. verujem da ce biti nesto simbolicno tipa 2 utakmice neigranja za ortaka koji je uzeo zastavu i to je to. za fajt na terenu ih treba pohvaliti a ne kazniti.

Link to comment

Sad I.Bogdanova treba upisati na kurs za pilote, da mu država plati časove i obezbedi manju Cesnu do revanš utakmice.

Da mu omogući da se malo slobodno opskrbi  u nekom vojnom magacinu "potrebnim propagandnim sredstvima" i krenuti u osvetu "šiptarima" kakvu neće moći da zaborave bar do sledećih kvalifikacija.

Link to comment

"Ne jebe lep nego uporan", jel to?

Ne bas tim recima ...

 

p.s. Albanski igraci su nasrnuli na nase (samo sto su ih ovi pametno iskulirali) sa namerom da otmu tu krpu™ po svaku cenu , sto je i pocetak celog incidenta ... Kasnije je bilo opet neke tuce oko te krpe sa civilima i redarima ...

Link to comment

Jesi li ozbiljan? On ne bi smeo da bude prisutan na utakmici uopšte.

Naravno da mu nije mesto na stadionu, samo kazem da su neki drugi sibali siptare a troluje se Bogdanov kao iskljucivi krivac. Bogdanov ce opet biti na stadionu kad zatreba u to ne sumnjaj. Kao sto je u Djenovi imao zadatak da prekine mec, tako je i na JNA dosao sa tim zadatkom. Morate da shvatite da covek nije huligan koji ide na stadion da divlja tek tako vec ozbiljno oruzje DB-a na sportskim priredbama. Licno sam video kada mu je redar otkljucao vrata na istoku da prodje na severni deo stadiona. Sam, niko ziv nije bio pored njega, setao je kao da ide na sladoled i otkljucavaju mu sve sektore na stadionu. Nije on problem vec njegovi poslodavci.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...