Jump to content
IGNORED

Srbija u kvalifikacijama za EP 2016


kud u maglu Simoviću

Plasman reprezentacije Srbije u grupi I  

65 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 3.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • yolo

    135

  • Muwan

    126

  • MiddleClass

    125

  • katamaran

    80

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nešto nisam pročitao, šta je UEFA predvidela za majstora poznatijeg kao "Vučiću, pederu"..? :wicked:

 

Inače, ovo što su smislili je sasvim cool, da se šutiramo u dupe kako smo dobro prošli s obzirom kakvo nam je sranje napravio onaj ljudski izmet Bogdanov... (tačnije, redari / organizacija)

 

Tacnije, DB.

Link to comment

smesni ste. nema dokaza za to ko je poslao drona. mozda ga je poslao i vucic. mozda sam i ja. da su gospoda srpski policajci radili svoj posao, mozda bi taj dokaz i pronasli ali avaj.

 

kad bi kaznili albance za ovo, svaka susa bi mogla da posalje drona i optuzi protivnicku stranu i uzme tri boda.

 

A za sta mislis da je kaznjen FS Albanije sa 100k evra nego zbog drona? Zato sto im igracu nisu htjeli da nastave mec? Zbog toga je 3:0. 100k je zbog drona. Eto...

 

 

 

Inace, ocekivana kazna. Ne pada UEFI na pamet da se jebu sa novom tekmom pa makar i pred praznim tribinama. Ovako su mirni do Tirane.

 

Znao sam da ce nas skupo kostati bezmudost iz Jermenije.

Edited by MiddleClass
Link to comment

Znaci, srbija je kaznjena -3boda zbog organizacije utakmice za koju su postojali uslovi da se nastavi jer su zbog odbijanja albanci izgubili 3-0. Sjajno.

 

 

sjajna odluka UEFA.

iako se kosi sa logikom, ljudi su nas odradili kako treba, i nas i albance... neko kaze da se ovo desilo u Italiji, Italijani bi ostali sa 3 boda, a Albanci neka gledaju sta ce... istina. jedino sto u Italiji redari ne bi bas mlatili Albance, ali jbg, sada se i ja vatam za svaku sitnicu...

 

ovako brate mili najlepse. nas oralno, albance analno, svi sretni

 

+1

 

Sve je receno  :lolol:

Link to comment

sve su ovo organizovali danci. danac je bio i u komisiji!

 

To je to! :D

 

Niko nije zadovoljan.

 

Odlicna kazna.

 

 

Kako nije? Eno slavlje na ulicama u Estorilu, Bragi i Lisabonu traje od jutros.

Link to comment

A mi se srdimo na Zhotu.....a sampion vreba  :0.6:

 

A sta je problem sa ovim? Bilo je reci da ce i neki igraci najebati zbog fajta sa redarima/navijacima pa nista od toga. Pitanje Gea je sasvim legitimno. Dokle to smaranje sa ismevanjem?! 

 

 

 

I koji kurac ne objave obrazlozenje odluke posto ovde svi imaju svoje tumacenje i svako ko se drzne da kaze suprotno je odma retardiran i ovakav/onakav. 

Link to comment

Ovo nije najtacnije. Cinjenica jeste da je u vecini slucajeva za lose organizovan mec okrivljen domacin, ali je bilo slucajeva i da gost zbog svojih navijaca dobije kaznu.

 

Jeste, slazem se, ali za te bezbednosne propuste mora da odgovara domacin. Pod bezbednosnim propustima svi znamo sta spada, necemo se ponavljati™.

Link to comment

Genijalna kazna. Pare su uzeli a nama i Albancima su porucili "pusite ga stoko pa kad budete normalni makar koliko Danci i Portugalci onda vas mozda i primimo da igrate s odraslim ljudima". Jedino sto bi me vise zadovoljilo je da su i nas i njih odmah izbacili iz kvalifikacija ali opet, ne bi bilo fer prema igracima da im se ne da makar nekakva sansa da zapnu i svojim trudom i rezultatima operu bruku banana drzava u kojima su se rodili.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...