Jump to content
IGNORED

Usvajanje dece


JozoMujica

Recommended Posts

ne znam mire, ako je tebi ok da ti dete najebava samo zato sto je okolina surova, i zato sto je to realno stanje, ko sam ja da sudim.

nidam primetio da rekoh da je išta, i prethodno navedeno, ok

 

samo, tu sam gde sam

 

okruženje je takvo kakvo je

 

prvo o čemu razmišljam je dobrobit moje dece, pa makar i trenutna, iza toga veeelika pauza, a onda se malo posvetim i teoretisanju :)

Link to comment
  • Replies 550
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • sailorman

    52

  • ToniAdams

    42

  • Giga Moravac

    33

  • Notorious

    33

aman jasno mi je.

deca su jednim delom mala govna koja izrastu u velika govna, dobro jutro, znali smo to i ranije.

ali okruzenje je da se menja. nista nije takvo kakvo je.

Edited by ToniAdams
Link to comment

nidam primetio da rekoh da je išta, i prethodno navedeno, ok

 

samo, tu sam gde sam

 

okruženje je takvo kakvo je

 

prvo o čemu razmišljam je dobrobit moje dece, pa makar i trenutna, iza toga veeelika pauza, a onda se malo posvetim i teoretisanju :)

 

pa tako bi i gejevi

Link to comment

U Francuskoj su ovih dana desničari održali skup sa zahtevom da se lezbijkama ukine pravo na veštačku oplodnju, u interesu nerođene dece, naravno. Teško da išta više može da me začudi. 

Link to comment

aman jasno mi je.

deca su jednim delom mala govna koja izrastu u velika govna, dobro jutro, znali smo to i ranije.

ali okruzenje je da se menja.

istina, ali sam premator za tako nešto, pardon

 

imao sam želju pre skoro deceniju i po

 

proš'o voz

Link to comment

Sasvim razumljivo. Svakome je najbitnije pre svega sopstveno dete i njegova sreća. Ali isto je i sa gej roditeljima. Možda će u budućnosti biti i neke lavine istopolnih parov koji će usvajati decu, ali u ovom trenutku legalizacija takve mogućnosti služiće pre svega da istopolnih partneri bioloških roditelja koji već žive sa njihovom decom u nekakvoj zajednici, mogu da postanu zvanični staratelji toj deci. Njima je to bitno upravo zato što im je najviše stalo do sopstvene dece i njihove sreće.

Edited by Turnbull
Link to comment

toliko mi je odvratno zazvučalo, da me mrzi da se vratim na prethodnu stranu, izvini

 

pa nema potrebe da se vracas i izvinjavas, samo reci sta mislis da je optimalno za dete u takvom slucaju?

Link to comment

pa nema potrebe da se vracas i izvinjavas, samo reci sta mislis da je optimalno za dete u takvom slucaju?

šta ono bi, gej ima biološko dete?

 

pa s kim detetu može biti bolje nego sa roditeljem?

 

mislim na situaciju mimo ekstrema u ponašanju

Link to comment

Okej, i onda taj gej ima partnera kojeg voli i kojem veruje i sa kojem živi, itd. I ima dete koje živi sa njima u porodičnoj zajednici. I želi da njegov partner ima roditeljske privilegije, između ostalog i za slučaj ako se njemu samom nešto desi. Nije to nikakva teorija, to je živa stvarnost kakve ima i u Srbiji.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...