Jump to content
IGNORED

Usvajanje dece


JozoMujica

Recommended Posts

  • Replies 550
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • sailorman

    52

  • ToniAdams

    42

  • Giga Moravac

    33

  • Notorious

    33

ma nije to tako, posebno nije neodredjeno. a jos posebnije nije daleko.

U zemlji u kojoj je potrebna sila vojske i policije da obezbedi pravo okupljanja, pravo na usvajanje mi deluje poprilicno udaljeno.

 

Ostavljam mogucnost da je u ovom pudingu od banana drzave moguce jednostavnije nego inace (visedecenijskim insistiranjem i zasto to ne reci krvavom borbom na ulici npr. Kalifornija) preskociti stepenike u osvajanju prava i gradjanskih sloboda.

Link to comment

U zemlji u kojoj je potrebna sila vojske i policije da obezbedi pravo okupljanja, pravo na usvajanje mi deluje poprilicno udaljeno.

 

Ostavljam mogucnost da je u ovom pudingu od banana drzave moguce jednostavnije nego inace (visedecenijskim insistiranjem i zasto to ne reci krvavom borbom na ulici npr. Kalifornija) preskociti stepenike u osvajanju prava i gradjanskih sloboda.

a, mislis na pravo usvajanja. ja sam mislila da pricas o tome kakve su posledice istopolnog roditeljstva, pa da za to treba da cekamo neodredjeno dugo. my bad.

 

a ovo drugo nemam pojma. meni je to sire pitanje, za sve tekovine koje se uvoze, ovde ili bilo gde. da li se precicom postigne isto kao i postepenom borbom. a mozda i lupetam skroz, samo se cesto to pitam

Link to comment

 ima dva tate? :(

razumem da neko voli da pravi konstrukte i akrobacije jezičke radi neke polit korektnosti, ali "ima dva tate" kada se pročita u jednom dahu ima prizvuk nekog dijalekta severnoameričkih domorodaca.

Edited by Mr.Pink
Link to comment

a, mislis na pravo usvajanja. ja sam mislila da pricas o tome kakve su posledice istopolnog roditeljstva, pa da za to treba da cekamo neodredjeno dugo. my bad.

Ovo prvo proizlazi iz ovog drugog. Tako bi bar trebalo

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...