Jump to content
IGNORED

Ana Ivanovic


Cash

Recommended Posts

:lolol:

 

Blag ti kriterijum, nema sta. Samo po jedan najbolji igrac svih vremena u svakoj generaciji.

 

Čitam treći put i dalje mi nije jasno šta znači taj tvoj komentar. :) Uglavnom, hteo sam da kažem da nisam baš tako ubeđen da je ovde rudnik velikih talenata i da je samo potrebno otvoriti akademiju da bi se pariralo Niku. Najmlađi Đoković je npr. bio hajpovan kao ne znam kakav vanserijski talenat i do kraja nije postao ni fjučers igrač.

Link to comment

Odavno više nije. Trenutno je za prave talente jeftiniji od fudbala i basketa, ali se talenti više ne pronalaze po ulicama, već moraju da imaju sreće da ih sa 4-5 godina vode na treninge, posle je sve kasno i uzalud.

 

Mislim da je mesec dana u tkcz oko 5-6k dinara samo za clanarinu. Ne govori se bas o tome da li je jeftinije biti novi Djokovic ili Teo, vec cena za nekog klinca koji tek pocinje da se bavi sportom.

Link to comment

Čitam treći put i dalje mi nije jasno šta znači taj tvoj komentar. :) Uglavnom, hteo sam da kažem da nisam baš tako ubeđen da je ovde rudnik velikih talenata i da je samo potrebno otvoriti akademiju da bi se pariralo Niku. Najmlađi Đoković je npr. bio hajpovan kao ne znam kakav vanserijski talenat i do kraja nije postao ni fjučers igrač.

 

Prvo, ne dolaze kod Nika samo Amerikanci. Drugo, Đoković je dovoljno velik brend da može da privuče dosta makar evropskih talenata. Kada si najbolji svakako da ima mnogo onih koji bi da uče od tebe. 

Link to comment

Prvo, ne dolaze kod Nika samo Amerikanci. Drugo, Đoković je dovoljno velik brend da može da privuče dosta makar evropskih talenata. Kada si najbolji svakako da ima mnogo onih koji bi da uče od tebe. 

 

Nešto sumnjam da će evropski roditelji slati svoju decu da žive u Srbiji, kakav god da je brend u pitanju. Plus se ostali Đokovićevi biznisi nisu nešto proslavili (ATP Beograd, Restoran Novak), bolje da nastavi sa humanitarnim radom, to mu bolje ide.

Link to comment

Nešto sumnjam da će evropski roditelji slati svoju decu da žive u Srbiji, kakav god da je brend u pitanju. Plus se ostali Đokovićevi biznisi nisu nešto proslavili (ATP Beograd, Restoran Novak), bolje da nastavi sa humanitarnim radom, to mu bolje ide.

 

Apropo ovoga, juče je na rts-u bio prilog o klincima (ispod 10 godina) iz Kenije koji su doši na mesec dana da treniraju tenis u Pančevu.  :D

Link to comment

Nešto sumnjam da će evropski roditelji slati svoju decu da žive u Srbiji, kakav god da je brend u pitanju. Plus se ostali Đokovićevi biznisi nisu nešto proslavili (ATP Beograd, Restoran Novak), bolje da nastavi sa humanitarnim radom, to mu bolje ide.

Pa nije u obavezi da otvori akademiju samo u Srbiji. 

Link to comment

Jesi lud... Zamisli otvori u Monaku , i neki mali Francuz or something pobedi nekog naseg klinju :O sto mi uvek treniramo tudju decu,ne cuvamo svoje, tako nam i treba itd komentari  :cry:

Link to comment
  • 1 month later...

Srečna je.

 

U jednom momentu sam razmišljala da angažujem nekoga poput Navratilove, ali sada sam zadovoljna timom oko sebe, srećna sam kako sve to funkcioniše“, zaključila je Ivanovićeva.
Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...