Jump to content
IGNORED

Champppions League Fantasy 2014/15


Recommended Posts

  • Replies 692
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Tolaa

    122

  • *edited by mod

    76

  • Timmi

    46

  • Moća

    42

Oduzeli Morenu asistenciju :mad: Dokle Tolaaa?

 

Morala sam se nekako progurati sa 109. na 100. mesto overall.  :fantom:

 

Na pogadjalici nisam ubola nista tacno, ali to ne smeta da se drzim odmah iza Dzonija. Sto vise govori o vama ostalima. :p

Link to comment

ppgadjalicu preskacem jer ne mogu sa moba da namestam a mislim da bi me ortak koji mi vrsi izmene dok sam na odmoru tacno pobrisao ceo tom kada bi ga jos za to gnjavio.

 

sta se prica za tiboa i luiza? jel igraju?

Link to comment

Morala sam se nekako progurati sa 109. na 100. mesto overall.  :fantom:

 

Na pogadjalici nisam ubola nista tacno, ali to ne smeta da se drzim odmah iza Dzonija. Sto vise govori o vama ostalima. :P

 

Ja zabo tačan rezultat na Dortmund - Arsenal sa džokerom na prvi gol Dortmunda. Ostalo mahom kilavo. Kako koristite džokere? Na iznenađenja, zicere, eci-peci, unutrašnji osećaj koji ne vara...?

Link to comment

Pa, ako hoces da igras na sigurno, dzokera stavis na nesto sto mozes da menjas u toku utakmice. U ovoj fazi je to samo ono ko prvi postigne gol, znaci cuvas ga dok prvi ne zabije neki iznenadjujuci tim, kliknes na to pre nego sto se UEFA seti i pokupis 120-150 poena na tome. To sto to moze da se radi je totalna glupost, posto nema veze sa pogadjanjem, ali izgleda da im je iz nekog razloga poenta da ljudi vise na sajtu dok gledaju utakmice.

 

A ja uglavnom lupam dzokere na rezultat utakmice i pogodim nikad.  :fantom:

Link to comment

poenta je da ljudi vise na sajtu i pogadjaju™ rezultat? ionako obicno zaboravim na te pogadjalice, sad imam pravi razlog da uopste ne pokusavam.

Edited by Timmi
Link to comment

Nije meni poenta, nego njima, ne mogu da smislim nijedan drugi razlog zbog kog su stavili ta live sranja osim povecanja broja klikova na sajtu. Ne moze rezultat da se menja nakon sto pocne utakmica, ali mogu te druge gluposti, sad je to koji tim prvi daje gol, posle ce da ubacuju i koji igrac daje prvi gol, ko dobija prvi karton... Onaj ko hoce da ima sanse za nagrade mora da prati sve sto se desava na bar 5 utakmica odjednom. Pretpostavljam da ima i takvih. 

Link to comment

Pa, ako hoces da igras na sigurno, dzokera stavis na nesto sto mozes da menjas u toku utakmice. U ovoj fazi je to samo ono ko prvi postigne gol, znaci cuvas ga dok prvi ne zabije neki iznenadjujuci tim, kliknes na to pre nego sto se UEFA seti i pokupis 120-150 poena na tome. To sto to moze da se radi je totalna glupost, posto nema veze sa pogadjanjem, ali izgleda da im je iz nekog razloga poenta da ljudi vise na sajtu dok gledaju utakmice.

 

A ja uglavnom lupam dzokere na rezultat utakmice i pogodim nikad.  :fantom:

 

A to li je. Totalno sam laički pristupio i tome i čitavom ovom CL fantaziju. I još gledam juče Pantin tim, mislim se ovaj popio neki auto-select, Bane i Zlatan mu na klupi, a igra neki jado iz Ludogoreca. Dobro nisam ništa napisao.

Link to comment

A to li je. Totalno sam laički pristupio i tome i čitavom ovom CL fantaziju. I još gledam juče Pantin tim, mislim se ovaj popio neki auto-select, Bane i Zlatan mu na klupi, a igra neki jado iz Ludogoreca. Dobro nisam ništa napisao.

 

Aha, i to, mada se ova moja prica odnosila na pogadjalicu. Ovaj fantazi je drugaciji od PL, izmedju 2 dana mogu da se ubacuju igraci sa klupe i menja kapiten. Natrpas sve koji igraju prvog dana i nadas se da ti neko od tih jada nece popiti crveni, jer samo u tom slucaju ne mozes da ga zamenis.

Link to comment

Poprilično loše (32 - 7 na zamene), mada danas imam 7 igrača u igri...  I protivnik loš, pa imam velike šanse da pobedim u prvom kolu :)

 

Vidim da je kazna za nedozvoljeni transfer 2 boda. Da li se ti bodovi odbijaju od rezultata za period u kojem su transferi napravljeni, tj. konačni rezultat za taj matchday je rezultat igrača - kazna za nedozvoljene transfere?

Edited by Velocipede
Link to comment

A to li je. Totalno sam laički pristupio i tome i čitavom ovom CL fantaziju. I još gledam juče Pantin tim, mislim se ovaj popio neki auto-select, Bane i Zlatan mu na klupi, a igra neki jado iz Ludogoreca. Dobro nisam ništa napisao.

bitno je da si  nesvjesno meni stao na muku vise nego sto si mislio.

Link to comment

Ja zabo tačan rezultat na Dortmund - Arsenal sa džokerom na prvi gol Dortmunda. Ostalo mahom kilavo. Kako koristite džokere? Na iznenađenja, zicere, eci-peci, unutrašnji osećaj koji ne vara...?

 

Ja mentol nikako :isuse:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...