Jump to content
IGNORED

Champppions League Fantasy 2014/15


Recommended Posts

Recimo samo da ima Welbecka u timu. 

 

Od muslina da izgubim? :o Vaime oca :krstiselevomidesnom: , krajnje vreme došlo

 

Edit - pogledao tim neprijatovljev™, biće uzbudljivo. Muslin i ja očigledno dolazimo iz iste škole koja misli da je rotacija runaldo/zlaja pametna i da tu apsolutno nema mesta pimplerima! I škole koja je izabrala pogrešnog konja iz grupe c, tj ista 2 elitna konja koja ne mogu ništa ni protiv mučenog monaka da urade.

Usput izvalio da sam iskusao asisentciju morenu, a nije mi delovalo kao asist uživo, so I got that goin for me which is nice.

Edited by Ruxin
Link to comment
  • Replies 692
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Tolaa

    122

  • *edited by mod

    76

  • Timmi

    46

  • Moća

    42

To se podrazumeva, ali svakako sam za nijansu srećniji kad mi 2 od 8 igrača imaju učinak, umesto 1/8.

Oprostio sam se ja već od pobede. Zdravije nego da se iracinalno uzdam u lukaša muru da donese 1 prevagu...da me čovek pita zašto ga držim u timu iz godine u godinu i čemu se tačno nadam apsolutno ne bih imao odgovor.

Edited by Ruxin
Link to comment

Ja protiv ducce napeto je pogotovu sto je stivi dzi dao gol iz nepostojeceg penala.

Mrtva trka, jebeni Jermen mi leti na klupu tako da sutra startam sa 48 i imam Messija, Fabregasa, Danila i Felipea. Kakav si ti? Ne znam za ostale, ja ne mogu da vidim druge timove sa moba, za sad...

 

Toloo, kolko bese kostao Tevez, padao mi na pamet jebo me pas...?

Edited by ducca
Link to comment

Meni sutra Bane, Sesk, Nejmar, Dzekson Martinez, Ruben Neves i Lukas Moura. Inace iako mi je sajt javljao gresku ipak mi je zamenio Moyu sa golmanom zenita tako da od njega imam 7pts. :)

Edited by Moća
Link to comment

Meni sutra Bane, Sesk, Nejmar, Dzekson Martinez, Ruben Neves i Lukas Moura. Inace iako mi je sajt javljao gresku ipak mi je zamenio Moyu sa golmanom zenita tako da od njega imam 7pts. :)

Cini mi se da onda vec mogu da ti cestitam... Jedino ako se Messi ne usere od golova a Neymar zanemi. Mada i veca cuda su se desavala :sleep:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...