Jump to content
IGNORED

DnB, Dubstep, Dancefloor, Drumstep, Neurofunk i slicno..


Have_Fun

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

hevfane,ne gubi vreme na exitima vec skupljaj novce i idi na Dimensions sledece godine. kazu da je metalheadz night bio jedno izuvanje iz gaca pre neko vece. a i svakako tako super festival srbija nece nikada videti

Link to comment

U pravu si skroz

Sad vidim lineup

Inace, mi svake godine planiramo Outlook festival ali nikako da odemo
To bih bas zeleo da posetim

Sad smo gotovo bili reseni da prodamo Exit+Sea Dance ulaznice i da krpimo pare za to, medjutim, vecina je odlucila da ipak okusamo Exit Avanturu (NS+Budva)

Jebote, Pula ima 2 vrhunska festivala jedan za drugim

Dimensions je od 27. do 31. avgusta, a od 2. septembra im krece Outlook :O

Dace Bog nekad neke pare pa da to spojim :D

Hrvati bas imaju ozbiljno jebacke festivale.. stvarno tuga sto kod nas nema niceg slicnog :/

p.s. Kragujevac je u petak pokusao da pokrene mini dnevni festival urbane kulture (kako oni kazu) BreakIT
bio je dnevni program koji je obuhvatao Breakdance, beatbox, crtanje grafita i tako neke zajebancije, a uvece su bili nastupi lokalnih repera i DJ-eva (Sofa kru) i jos nekih gostiju iz obliznjih gradova, a doveli su i Funk Efemdzemova kao i Dave Owena
Nije bilo lose i stvarno su se lepo iscimali da pokrenu sve to, ali je odziv ljudi bio slab :/ bar za moj ukus
mislio sam da ce vise ljudi to ispostovati ali izgleda da po gradu vlada komercijala uz pink, city ili sta je vec sve ono i ozbiljno se siri na sve strane

prs`o je Kg... a nekad je bilo brda mesta za izlaske i studentskih zurki koje nisu obuhvatale kiceraj.. sad svi klubovi lice jedan na drugi a oni koji su bili drugaciji su se zatvorili ili su prsli skroz i slabo se posecuju

Link to comment
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...