Jump to content
IGNORED

Zenska kosarka


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

11 minutes ago, J.R. Cash said:

Neverovatno koliko drzi Butuliju u igri.

 

Zezas? Bila najbolja posle Ane

 

7 minutes ago, Garnirung said:

 

nisam siguran, ali mislim da sam negde pročitao da je Milić  naturalizovana igračica, tj. da je nastupala za BiH

 

Jeste, igrala za Bosnu

 

Bravo, cure!!!

Link to comment

Prednost najteže grupe u prvoj fazi što ti se onda otvori žreb ako rešiš grupu. U suštini Belgija će biti mnogo teži protivnik nego bilo ko da nam dođe u četvrtfinalu. Iz ove perspektive to bi trebale biti ili letonke ili čehinje

Link to comment

Ja veca tri idiota od ovih sudija u zivotu nisam video, nemoguce je da neko moze da bude toliko glup.

 

Imam utisak kao da nekako igramo pod rucnom i da imamo ogromne rezerve, ako Marina uspe malo da smiri igracice, pogotovo Crvendakic i Sonju. Sonja je bas lose usla u mec sa izgubljene dve lopte, iznervirala se i skoro nista od nje nismo dobili do pred sam kraj utakmice, kad je izmesala kompletnu odbranu Rusije i ostavila Jelenu samu kao duh na trojci.

 

Nikolina Milic otkrovenje za mene, opasan karakter. Kad je bilo najgusce jedan ekstra prodor i polaganje, dva skoka u napadu ali generalno cela utakmica odlicna. I mogle bi devojke malo da shvate da je polaganje polaganje a ne sut, promasili smo bar pet-sest cistih zicera na obrucu.

Link to comment

To su trecerazredne sudije, isto kao sto su bile, recimo, u kvalifikacijama kod muskaraca.

Ne bih da pokrecem teorije zavere, ali prvi je jos i Albanac

U svakom slucaju sramota da te i u rodjenoj zemji kradu. Al dzaba im sve

 

Anina izjava:

 

 

Edited by Giggsy
Link to comment

Odem da vidim ženskoga Bodirogu na živo, ona odigra ka' qrac.

Milić je zverinje.

Skroz dobre poseta i atmosfera za jedan Bečkerek. :thumbup:

Link to comment

Zato si vido zenskoga Bogdana :D

Sto se price o playu tice, ja sam zato zalio sto Miljana Bojovic ne igra. Ona je dosla na pripreme povredjena, ali je ipak to zalecila i odigrala nesto malo u pripremnim tekmama i bila odlicna. Svakako bi bila na otprilike 50-70%onoga sto moze, ali i to bi bilo dovoljno. Obnovila je povredu dan pre spiska, zato je i bila na njemu kad sam objavio onaj post. Velika steta, znacilo bi da igra i 10 minuta, Stanacev nije taj nivo jednostavno.

I cudi me da Miljkovic nije jedina od 12 usla ni sekund u igru

Link to comment
10 hours ago, Fakundo Sava said:

U kakvom je srodstvu sa reprezentacijom Ilija Simonović Kovačić

 

Nesa Ilic u zenskoj repki

Maja Miljkovic izgleda bila povredjena, zato nije ni igrala. O, jebem te sreco

Edited by Giggsy
Link to comment

Izvinjavam se na duplom postu, ali onaj vise ne mogu editovati.

Dajanina izjava:

 

 

Zlata vredno "pojacanje" jer se bila oprostila od repke. Koliko volim ove cure

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...