Jump to content
IGNORED

Zenska kosarka


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

poseta u zr nije iznenađenje, grad nema kulturu praćenja sporta u poslednje vreme, nema kluba u prvoj ligi, ljudi uopšte nemaju naviku da idu nešto da gledaju i to da plaćaju a da nisu partizan i zvezda u bg. mrtav grad

Link to comment
23 minutes ago, Apollo Creed said:

Niko da pohvali Dendu...

 

Ja sam sad planirao na temi o komentatorima. 

Sto se vecerasnje tekme tice, opet potencijalni problemi u reketu. Mora se resiti nekako Vadeeva. Jos da Ruskinje opet sutiraju za 3 ako skupljamo, kao sinoc, Bog da nas vidi

Link to comment
Bravi ženski Bodirože!
 
Valjda se sada sete Zrenjaninci da kod njih igraju bronzane sa olimpijskih igara
Jbga bila I'm Pantela da im donese vodu pijaću u 21. veku ne mogu sad sve...




...shiit has hit the fan...

Link to comment

Belgija ce izubijati Belorusiju, tu nema sumnje. Nase su se nadam se trgle (Marina im na prvom TO kaze - u redu, je l' prosao grc, jeste, ajmo sad - nazalost drzao ih je do kraja), tako da mogu mnogo bolje. Da se dobije ovo, pa onda Belgija da se plasiramo direktno u 1/4 finale

I slazem se za posetu. Sramota

Btw. Sonja ima hronicnu povredu i sada je zezaju kolena cele sezone, a pre dve godine je igrala i vise nego sto je trebalo u ranijoj fazi. Jos kad su je pitali za podrsku publike, rekla je nesto u stilu, nismo je ni zasluzili, ali cak zavrsila sa tim da joj je drago sto je dvorana bila puna. Sta bilo puno? Devojka je zlato

Ajmo, nase!

Edited by Giggsy
Link to comment
11 hours ago, theanswer said:

poseta u zr nije iznenađenje, grad nema kulturu praćenja sporta u poslednje vreme, nema kluba u prvoj ligi, ljudi uopšte nemaju naviku da idu nešto da gledaju i to da plaćaju a da nisu partizan i zvezda u bg. mrtav grad

pa obicno u tom slucaju i bude ogromna poseta kad se napokon nesto desi

 

meni se pre cini da je nesto drugo

 

kako je medijski propraceno? koliko uopste kostaju karte?

Link to comment
2 hours ago, pbg12345 said:

pa obicno u tom slucaju i bude ogromna poseta kad se napokon nesto desi

 

meni se pre cini da je nesto drugo

 

kako je medijski propraceno? koliko uopste kostaju karte?

 

Ocigledno ne bude. Sta drugo? Karte su ok 600 i 1000 za dan.

Link to comment

pa ne znam , naveo sam dva potencijalna razloga

ne znam kakav je zrenjaninski standard, 1000 dinara je prilicno skupa karta u srpskoj provinciji

 

a to sto ovde to nije slucaj, ne znaci da uglavnom nije tako

ima x primera da se publika masovno odazove u sredinama bez vrhunskog sporta na neka desvaanja koja bi npr u beogradu propratilo par desetina ljudi

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...