Jump to content
IGNORED

US Open 2014


renne

Recommended Posts

  • Replies 792
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • dùda

    91

  • renne

    77

  • Timmy

    50

  • Garnirung

    48

Top Posters In This Topic

 

Posle pobede u prvom kolu US Opena nad sunarodnicom Marijom Kirilenkom, Šarapova je na pitanje koje bi pravilo volela da uvede rekla: „Verovatno bih počela da naplaćujem medicinske tajm-aute. Tako bismo videli kome su zaista potrebni, a kome nisu. Ne znam kolika bi cena bila, ali 2.500 dolara ili tako nešto. Mislim da bi trebalo to da uradimo. Bilo bi zabavno“, istakla je Šarapova.

Link to comment

Marija je u stvari jedan veliki proždirač govana. Ovo je bilo namenjeno Ani i njenom MTO iz njihovog ranijeg meča. Međutim, ono što se ne zna je da su dokoni ljudi sračunali da je jedino Kim Klajsters u karijeri imala više MTO od nje. O odlascima u WC nakon izgubljenih setova i odugovlačenju na protivnički servis ( ono kad okrene leđa i cupka u mestu deset sekundi dok je protivnica spremna za servis ) o tome ćemo nekom drugom prilikom.

Link to comment

 

 

Posle pobede u prvom kolu US Opena nad sunarodnicom Marijom Kirilenkom, Šarapova je na pitanje koje bi pravilo volela da uvede rekla: „Verovatno bih počela da naplaćujem medicinske tajm-aute. Tako bismo videli kome su zaista potrebni, a kome nisu. Ne znam kolika bi cena bila, ali 2.500 dolara ili tako nešto. Mislim da bi trebalo to da uradimo. Bilo bi zabavno“, istakla je Šarapova.

 

 

 

Nemam poseban komentar na ovu ideju, ali mi Google Translate na Šarapova izbacuje butthurt. 'Bem li ga sad. :yawn2:

Link to comment

Histericna Marija lupeta po obicaju.

 

Novak deluje solidno, mada protivnik mu je prvi put igrao na betonu u karijeri :D

 

Dimitrov je opasan. Gledao sam ga sinoc. Fedeks je u problemu ako se sretnu u 1/4finalu.

Link to comment

Marija je u stvari jedan veliki proždirač govana. Ovo je bilo namenjeno Ani i njenom MTO iz njihovog ranijeg meča. Međutim, ono što se ne zna je da su dokoni ljudi sračunali da je jedino Kim Klajsters u karijeri imala više MTO od nje. O odlascima u WC nakon izgubljenih setova i odugovlačenju na protivnički servis ( ono kad okrene leđa i cupka u mestu deset sekundi dok je protivnica spremna za servis ) o tome ćemo nekom drugom prilikom.

Nemoze Masa da prezali sto ju je neko pobedio u tri seta i to jos ANA :lala: .

Bilo bi VRH da se sastanu u finalu samo ovoga puta ce je ANA oduvati u dva seta :misko:

Link to comment

Nakon pobede Jelene Jankovic nad Pironkovom izasao je clanak na tennis.com - The JJ Show.

 

Afterward, the on-court interviewer told Jankovic, “Everyone is saying you’re back to your old form again, when you were No. 1 in the world.” Jankovic, not missing a beat, joked, “That’s what you’re saying.”

As JJ knows, it’s highly unlikely she’ll ever return to No.1. But then we’ve learned over the years that she really isn't that type of player or person. She doesn’t have a Serena-like talent, or her single-minded drive for domination. And Jankovic never wanted to take time off and focus on the Grand Slams, the way the top players must. She could never leave the road or the court for long. Win or lose, Jankovic has mostly walked off with a smile, cracked up the press corps in the interview room, and moved on to the next city with the rest of the traveling tennis circus. I can’t think of another player right now who embodies that old favorite saying of tennis warriors and tennis bums everywhere: "There’s always another match."

 

 
Link to comment

Maša :D

Klasik ispala, kad oćeš da objasniš ™, a odvališ još gore.

Na stranu ironija što je ona veliki korisnik MTOa i sl., nego što ta hipotetička kazna ne bi nikog demotivisala, jer je dobit uglavnom veća.

Link to comment

sto dolara po vrisku za veme meča bi bila OK promena pravila u WTA. Publika bi to pozdravila, Televizija bi to pozdravila, ne znam samo kako bi Maša odreagovala :D.

Edited by Jean-Luc Picard
Link to comment

loša ana, a ni pliskova ne pomaže 

 

ed.

nije pliskova neka raspala serverčina, ok, servira solidno, ali ana bi morala malo u školu kod novaka, reternira bedno, otud i ovakav rezultat

Edited by dùda
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...